Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010
Tady není proč a čeho by jste se měl bát, je to vaše svobodné rozhodnutí, jestli půjdete do nových silentbloků na starou pilu za 1500 kč nebo si zvolíte jinou možnost a třeba novou pilu.Přeji Vám at´se rozhodnete tak jak Vám to vyhovuje.
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010
Pane Kohoutek já se s Vámi o ničem nepřu, dokonce bych řekl že máme podobné názory protože z vlastní zkušenosti vím že se pokazí i osvícené značky jako stihl, husqvarna a pod ale kdo s čím zachází tím také schází, a to je jedna z velikých pravd.
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010
Jestli teda můžu, ještě k těm veteránům co jsou rádi že seženou náhr díly na 25 let starou pilu.Ano jistě neberu jim to a fandím jim, já jsem také rád že v polsku se dá sehnat válec na pionýra a spousta jiných náhr dílů ale i když mám toho pionýra ve... celý příspěvek >
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010
Dnes je spousta náhražek, čína vyrobí cokoli kdykoli a skoro hned, to samé poláci, myslím že kdo chce a zadá si požadavek na pár gumových válečků tak je má zítra doma, ale samozřejmě né 2kusy chce to nějakou serii a to může objednat jen nějaké větší... celý příspěvek >
Sachs dolmar 119 - porucha, 29.11.2010
Nevím proč bych to nemohl porovnávat, to je právě ono, vždyť ta oprava je skoro výměna 2/3 součástek pily.A to součástek daleko náročnějších na zpracování a materiál než pár zvulkanizovaných válečků.To je ta pointa.Jestliže silentbloky mají u Dolmaru... celý příspěvek >
Sachs dolmar 119 - porucha, 28.11.2010
A jsme opět u toho co je dobrá cena a co je předražené, jestliže u Dolmaru stojí pár gumových válečků (silentbloků) 1500 je potom hodně u OleoMacu oprava zadřené pily, čili výměna válce, pístu, kroužků nebo i kliky za 7000 kč moc? Výrobní cena... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 23.11.2010
F.O máš pravdu po tolika úpravách už snad tato bruska bude rozumně brousit, ale nezaslouží si název profi, ale jak už jsem zde psal dodo -dodělej doma.Po tolika úpravách už bych snad udělal i profi brusku s té lídlové nebo bych snad rychleji vyrobil... celý příspěvek >
Oleo-mac není na prd, 24.9.2010
Ono návykové je dneska kde co, a ne vždycky je to to nejlepší, často se Vám potom klepou kolena i když to stojí za starou bačkoru.Vrkat se dá čímkoli, záleží jak dlouho to vrkat vydrží než to dovrká a jak se stím pracuje.U toho jonseredu je to dost... celý příspěvek >
Oleo-mac není na prd, 23.9.2010
Většina lidí se zhoduje v tom že když jim před barákem projede pár ztřeštěnců s vysokootáčkovými splašenými trubkami tak jsou s toho daleko více rozhození než když tam probublá pár harleyů.Já raději dolmar nebo O.M ten zvuk má v sobě sílu a né jen... celý příspěvek >
Oleo-mac není na prd, 23.9.2010
Opět zajímavý postřeh, a hlavně pro někoho strašně důležité kritérium zvuk motoru.Jistě že na ten zvůk může mít každý jiný názor, ale pokud by měl chrániče sluchu asi by si tu nirvánu nevychutnal. Je to tak jako u motorek někdo má rád japonské... celý příspěvek >
Koupit křovinořez OleoMac 746T nebo 753T?, 17.9.2010
I když jsou tyto křoviňáky na dobré úrovni tak bych při takové rozloze raději pouvažoval o nějaké bubnové sekačce ať už Perla, Otava a pod přesně už ty názvy ani neznám, ale bylo by to pro Vás daleko rychlejší a méně namáhavější, zrovna teď je prý v... celý příspěvek >
Potrebujete nieco opravit?, 7.9.2010
Koupil jsem pilu DolmarPS- 500 Zatím řeže toť vše ale při srovnání s OM 947 jsem nějaké extra navýšení výkonu nespozoroval, spíš když jsem ji porovnal s ps-45 která je ovšem hobby, aby jste mě zase nechytil za slovíčko že porovnávám jiné... celý příspěvek >
Potrebujete nieco opravit?, 6.9.2010
Spletl jste se a to dost, nejsem ani prodejce ani jsem nebyl v porotě, jsem jen spokojený zákazník jak s výrobkem tak se servisem vlastně jsem tam potřeboval jen koupit strunu nebo nůž na křoviňák či jiný spotřební materiál, jinak nechci se tu... celý příspěvek >
Potrebujete nieco opravit?, 6.9.2010
No ani se nedivím že mountfield nechválíte, konkurence se přece nechválí, ale není to náhodou tím že mountfield má těch poboček 54 a tím pádem daleko více servismanů? Ale ty se samozřejmě mohou lišit i kvalitou oprav.Jestli jsou ty ostatní servisy... celý příspěvek >
Potrebujete nieco opravit?, 6.9.2010
Já bych tomu testu celkem i věřil, tady se nejednalo o nějaký náhr díl který by nemohl mít každý prodejce či servis skladem ale jednalo se o haléřovou položku -hadičku a šlo o to jestli servis tuhle závadu identifikuje a nebude raději z neznalosti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika