Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo mac 740, 5.3.2011
Dobrý den, já už nemíním v tomto a podobných vláknech nikoho přesvědčovat a nebo lanařit na jinou značku ale je fakt že máme v práci oleo mac už 15 let jen sem tam potřebné udržovací a výměnné práce na součástkách ale je spokojenost.Někdo... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 30.1.2011
Čao Radku beru to jako srandu, je ale fakt že někdo to bere jako standart, ale co k tomu říct, někdo má pilu hobby a je spokojen a někdo má pilu profi a kousne ji na první pokus. Je to jen o lidech a jejich možnostech, vím že tě v tomhle nemusím... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 30.1.2011
Radku, většinou si stojím jen za svojím názorem. Radku měj se, zraví tě obyčejný klátil s dolmarem.
Oleo mac 740, 30.1.2011
Radku zjistil jsem že snad jediný ty jseš ochotný spolupracovat i s obyčejným řezačem který zrovna nemusí stihl, a že umíš naslouchat i ostatním.Samozřejmě že každá kritika stihlu se tě dotkne.Ale asi nejsi tak zahleděný do sebe aby jsi tvrdil že jen... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 30.1.2011
Jsem rád že jsi potvrdil mou teorii, nebot´spousta automobilů má deklarovaných 200 000km a ve skutečnosti má najeto nejméně jednou tolik protože to dnešní materiály dokážou.Je zde jen šikovnost (zlodějna) servisů či autobazarů kteří na... celý příspěvek >
Nepropíchnutelné kolečko, 30.1.2011
Stavební pěna se rozpadá na slunečním světle a proto i když zapěníte okno tak je dobré to zaomítat aby vám časem nevypadlo.Tenhle nápad nemusí být špatný já jsem kdysi problematické dutiny v podbězích předních kol na moskviči také vypěnil a nalakoval... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 30.1.2011
Souhlasím s Vámi dříve se dělali výbrusy až několikrát za život auta.Ale dnes už tohle nemá význam válce vydrží bez problémů 500 000 km skoro bez optřebení a jejich výbrus nemá smysl protože by se musely vyměnit i ostatní součásti motoru a to je... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 30.1.2011
Proč by jste nemohl něco napsat, ono je to podobný u všech značek.Když už prodejce vidí že by oprava -výměna válce, tím i klikovky ložisek apod stála s prací skoro jako nový stroj, který je ovšem modernější lehčí a s menší spotřebou tak proč by... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 26.12.2010
Ano jistě, i tou mojí shark nabrousím lépe jak pilníkem a celkem to i řeže i když některé super úhly musím vynechat.Nadruhou stranu který zákazník je schopen určit jaký úhel je správný a ještě to doma přeměřuje.Většinou stačí že pila řeže a to je... celý příspěvek >
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 26.12.2010
Přesně tak, kde máte v tomhle státě jistotu že vůbec natankujete těch 100 oktanů dnes nevíte jestli je to vůbec ještě benzín.A i kdyby tam bylo jen 90 oktanů tak Vám to nikdo nepotvrdí ani nevyvrátí protože se u nás zákazník nesmí dovědět co vlastně... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 26.12.2010
Tak nevím ARB ale možná je to tím na co jsem trošku tˇuknul někdo může mít i profi brusku za 15 000 a řetěz stejně kvalitně nenabrousí.Oproti tomu někomu stačí bruska a třeba i hobby pila, a nadělá s ní více a kvalitnější práci jako... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 26.12.2010
Přeji všem majitelům těchto brusek atˇjsou spokojeni a čas na doladění a vychytání čínských much není větší, jako samostatné broušení.Sám používám ještě levnější a technicky horší brusku shk ale už vím co od ní můžu očekávat a proto se jí přispůsobím... celý příspěvek >
Stárnutie oleja, 19.12.2010
Ano čím čerstvější oil tím lepší, ale znám případ že i oil jehož stáří je více jak 5 let v pohodě umaže tu farm nebo i profi oleo pilu a tady záleží spíše na značce a na obsluze a na přístupu k stroji.
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010
Šel bych s Vámi až na světa kraj, ale kdyby jste měl zaplatit cestovné a diety tak by Vás těch pár gumových válečků stálo né1500 ale7000 a to se asi nevyplatí.
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010
Jistě, to je to co jsem psal v předchozím příspěvku.Každý se musí rozhodnout, podle toho v jakém stavu se nachází zbytek jeho zařízení.Jestli ví že jeho pila nebo centrála nebo bůhví co už nemá kompresi a mele z posledního, tak by byl bláhový a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika