Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sběr spadaného ovoce, 5.9.2010
Asi by bylo dobré kdyby někdo vymyslel nějaký nový software kdyby stačilo nafotit zahradu a pak jen klikat myší a třídit ovoce takhle pěkně od stolu. Ale i v dnešní přetechnizované době je bohužel většina produktivní práce stále manuální a nepomůže... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 15.8.2010
Zase rychleji píšu než čtu tak proto mám zas nějaký dodatek.Nevím jak si to každá značka hlídá ale třeba u OM bylo asi před deseti lety doporučováno ředit benzín s olejem 1:25 a asi za rok už 1:50 ale připisoval bych to spíše kvalitě oleje než... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 15.8.2010
Ano to jste koupil za dobrou cenu, a dobrou značku -vím co je dolmar mám motorovou pilu dolmar a jsem spokojen.Jen k tomu hechtu není to úplně nej z nejlepších značka ale pro amatéra který nemá profesionální ambice je celkem dobrá aspoň podle... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 13.8.2010
Jestli to není jen reklama, protože i hecht je lahká a prekvapivo silna a prekvapivo levná kosa?Ono sa dá napsat spousta příspěvků a spousta je jich jen reklama na dané zboží za účelem zhození zboží jiného.Můj známý vlastní tento křoviňák už 4 rokem... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 11.8.2010
Nejsou to špatné stroje jak tu někdo tvrdí, v práci ho máme asi 11-12 let a já osobně 7 a bez větších potíží jen výměna spotřebního materiálu.Pokud by mi měl vydržet ten soukromý, aspoň tolik co ten služební tak bych podle počtu motohodin mohl čekat... celý příspěvek >
Problém s pilou homelite, 6.8.2010
Takhle je to těžké diagnostikovat, možná se jen zaběhla chce seřídit možná si přisává někde falešný vzduch zkontrolujte těsnost mezi karburátorem a pilou.
Český výrobce motorů rotačních sekaček, 6.8.2010
Máte pravdu hodně čechů ještě nepochopilo že levné zboží je proto levné že nevydrží tolik jako dražší.Většina lidí si myslí že když něco koupí za polovinu jaký neudělala výhodný kup.Někdy je pro dané účely zbytečná profi sekačka když seču dvorek... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 24.7.2010
Ano s tímto se dá souhlasit, ale "nízkootáčkové "motory potom ten převod budou mít asi jiný třeba 1:1.
Lepší křovinořez - který?, 23.7.2010
Byl to můj příspěvek, tak se ti to budu snažit vysvětlit. Jakýkoliv stroj má nějaké otáčky A u některých je ještě k tomu převodovka nebo u křoviňáků úhlová převodovka.Některé stroje mají dostatečný výkon a proto jim stačí otáčky třeba 9000 a některé... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 23.7.2010
Paní věřím tomu že už musíte mít hlavu nabitou tolika informacemi že stejně nevíte na kerou značku se soustředit a co koupit, tolik technických informací je mnohdy laikovi i na obtíž. Někdo tu doporučí svoji oblíbenou značku druhý to vyvrací a... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 23.7.2010
Souhlasím Dolmar jsou dobré stroje, aspoň pily, tu mám doma a můžu doporučit křovnořez mám O.M a taky dobře slouží, ale jak říkáte je na každém co si koupí.
Lepší křovinořez - který?, 22.7.2010
Dobře omlouvám se vám že jsem se zeptal na dolmar který má otáčky jen 6400 na řezném nástroji ale zajímalo mě to proto že jste tu vyzdvihoval dolmar který má na nástroji asi 10500 otáček a divíte se že OM seče okolo9000 otáček.Proto mě zajímá kolik... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 22.7.2010
Není potřeba se urážet ony zákony o zachování energie jsou neuprosné, když přidáte na otáčkách ubyde kroutícího momentu samozřejmě při stejné spotřebě atd.Ale tím nechci tvrdit že Dolmar je špatný či OM nebo jiná značka lepší, vždy je to o tom co si... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 22.7.2010
To se mýlíte právě je to diskuze o tom že nenadržuji žádné značce ale když porovnám stroje stejného výkonu a stejného obsahu a jen si dosadím jiné otáčky tak mi vyjdou výhody a nevýhody nižších nebo vyšších otáček.Je celkem zajímavé když porovnáváte... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 22.7.2010
Jak víte jaké stroje srovnávám, já mluvím všeobecně, a o imaginárních strojích stejného obsahu a výkonu jen mají rozdílné otáčky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika