Příspěvky uživatele - 210.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dotaz na pěstování afrikánů, 26.12.2010
já pěstuji afrikány každohoročně na zahradě a jsou nenáročné, bohatě kvetou a vytvářejí obrovské koule, obsypané spoustou květů, ani je nepřihnojuji. Zkoušela jsem je pěstovat v truhlíku, ale vzdala jsem to, protože tam byly hubené, špatně kvetky a... celý příspěvek >
Astilbe - čechrava, 25.12.2010
Mohu potvrdit, že mají v katalogu kolem 2 tisíc různých rostlin, já sama jsem několik let objednávala u fy Lukon Glads, Jaroslav Koníček, mám od nich několik katalogů. Mimo jiných dalších rostlin mám od nich několik čechrav a bohyšek, ty se velmi... celý příspěvek >
Převislá mandevilla, 25.12.2010
já mám sundavilu třetím rokem, na podzim - v roce 2010 až v listopadu - jsem ji přenesla na verandu na okno, kde je tak kolem 10 stupňů, tam roste dál, některé poupátko opadne, některé vykvete, občas zežloutne nějaký list, ale je pořád pěkně zelená,... celý příspěvek >
Větve jehličnanů na záhony, 19.12.2010
Liduško udělala jste mi radost, ta červená je opravdu nádherná, ještě jsem takovou hortenzii neviděla. Její listy mi připomínají spíš waigelii a květy jsou podobné šeříku. Já mám hortenzií víc, ale nekvetou mi, mám chalupu na horách a hortenzie mi... celý příspěvek >
Pěstuje někdo, 19.12.2010
No jéje, ta je opravdu krásná, děkuji neznámému za fotečku. Jenom mě mrzí, že nikdo takovou rostlinku nemá či neměl, nikdy jsem ji neviděla ani v nabídce semen. Pokud se snad někdo s touto rostlinkou setkal, prosím o pár řádek. Někde jsem se dočetla,... celý příspěvek >
Větve jehličnanů na záhony, 18.12.2010
krátím si zimu aspoň připojením na diskusní forum zahrady, už se moc těším až bude hezky, tak mě potěšil obrázek Lídy a to hortenzie latnaté, tu vidím poprvé, a to jsem myslela, že už znám skoro všechno co se týče rostlin našich zahrad. Mám dost... celý příspěvek >
Pěstuje někdo, 18.12.2010
ano, myslela jsem drchničku, která je nízká a má modré květy,  měla by to být letnička, veruna
Pěstuje někdo "drchničku"?, 12.12.2010
na internetu jsem se dozvěděla o rostlince "drchnička", na obrázku se mi moc líbí, ale nikdy jsem ji na žádné zahrádce neviděla ani jsem se nesetkala v semenářských obchodech, že by měli její semena. Můžete mi někdo o ní napsat, kdo ji už... celý příspěvek >
Co modrého k muškátům?, 12.12.2010
ráda bych poprosila "Gabču", která poslala fotografii fialové všelichy, jestli se jedná opravdu o letničku, protože já jsem vysela rovněž všelichu, ale má daleko jemnější listy a květy jsou od bílé, narůžovělé po více odstínů fialové,... celý příspěvek >
Jak pěstovat mučenky, 20.11.2010
nevím, jestli vám můžu poradit, spíše jsem se dívala sama na příspěvek, jak pěstovat mučenky, protože ji mám ještě za oknem a chystám se ji přenést domů. Mám jen zkušenosti od jedné známé, která mučenku pěstovala na terase a krásně jí rostla a... celý příspěvek >
Hortenzie - stříhat?, 2.10.2010
děkuji, nebudu tedy stříhat, i když nevím, proč stejně nekvetly, když jsem nestříhala. Pokusím se je přikrýt listím, aby nenamrzly, bydlím v 600 metrech nadm. v. a loňská zima byla mrazivá a bylo málo sněhu, snad to bylo tím, díky Verunu
Pochlubte se svojí zahrádkou, 2.10.2010
paní Marie, díky za radu, už jsem si to poznamenala, teď se jen budu těšit na jaro, abych to mohla vyzkoušet. Vaše nové fotečky jsou krásné a kytičky na nich vypadají úžasně, zdravě a pestře. Teď jenom nastává to smutnější ze zahrádky, kdy je třeba... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 28.9.2010
milé zahrádkářky či zahrádkáři, vaše balkonovky jsou úžasné, obsypané květy, zdravé, barevné, já tiše závidím, mě se to ještě nepopedlo. Kdysi jsem bydlela v rodinném domku, pěstovala jsem pelargonie zonale, dávala jsem zeminu ze zahrady a hnojila... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 28.9.2010
paní Marie, která jste poslala fotky své zahrádky z 2.8.2010, moc obdivuju vaše květinky v květináčcích na terase kolem domu, že je máte tak kompaktní, nízké a husté, prosím poraďte mi, jakou užíváte zeminu a čím hnojíte, protože já mívám kytky v... celý příspěvek >
Pelargonie drobnolistá, 28.9.2010
už vloni jsem si koupila pelargonku s drobnými lístky a fialovo růžovými květy, docela dobře přezimovala, také jsem si ji namnožila vrcholovými řízky.  Mám ji v truhlících, kde je chráněna před deštěm. Jednu jsem si dala do ozdobného květináče... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika