Příspěvky uživatele - 210.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Samozavlažování (nejen) truhlíků, 16.1.2011
na tomto diskusním foru jsem se dočetla, že existuje hydrogel, který se přidá do zeminy a zajišťuje vláhu, proto jsem se minulý týden ptala v semenářství na hydrogel, bylo mi řečeno, že se nevyrábí, ale že mají nějaké granule, které si přádávají k... celý příspěvek >
Coleus, 14.1.2011
ta odrůda rococo má daleko víc členité a kudrnaté listy než kopřiva, která se kdysi pěstovala v domácnostech. Já jsem ji kdysi dostala a pěstovala jsem ji venku v květináči na vyvýšeném sloupku a udělala převis a vypadala moc hezky. Jako rostlinku... celý příspěvek >
Svazenka zvonkovitá, 14.1.2011
děkuji za reakci, snad se svazenka používá i na zelené hnojení, ale doufám, že ta, co jsem koupila bude mít hezké květy, díky Veruna
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 14.1.2011
v tom vám dávám za pravdu, že člověk nemůže pěstovat všechno, ale jen to, co se v daných podmínkách daří a z čeho má člověk radost, protože rostlina dobře vypadá a prospívá. Ale většinou lidé pěstují na zahrádkách rostliny, na které je zvyklý a které... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 14.1.2011
vy mě vždycky něčím překvapíte, moc mě naujal ten druh Rose Mallow, který vyroste dva metry a na zimu zmizí, to by se mi moc líbilo, protože zahradu nemám oplocenou a hodně mi toho ožere zvěř. Dá se něco takového koupit i u nás, případně kde. ... celý příspěvek >
Kokosové vlákno, 14.1.2011
díky za informaci. Jen prosím nevím, co je "vermiculite". Ještě vás poprosím o vysvětlení pH, když je nižší pH, tak tomu se říká půda zásaditá? a když je vyšší pH tak je kyselá? a když má být půda kyselá, tak se přidává rašelina? a když... celý příspěvek >
Coleus "rococo", 14.1.2011
díky za povzbuzení a rychlou reakci. Myslíte že by se mohly kopřivy vysadit přímo i do půdy, myslím na zem. Já jsem ji pěstovala jen v truhlíku. díky Veruna
Coleus "rococo", 14.1.2011
coleus - kopřivěnka "rococo". Před více lety jsem koupila tuto rostlinku a pěstovala jsem ji v truhlíku, byla moc hezká, rostla na sluníčku. Teprve letos se mi podařilo koupit její semínka a tak se chystám ji vysít. Nevím jestli se mi... celý příspěvek >
Kokosové vlákno, 14.1.2011
no ano, já jsem vlastně koupila tu kokosovou cihlu, jen jsem se špatně vyjádřila, protože jsem nevěděla, že je ještě jiné kokosové vlákno. Chtěla abych vědět, v jakém poměru se asi přidává do zeminy, případně zda se dají pěstovat rostliny jen v této... celý příspěvek >
Svazenka zvonkovitá, 14.1.2011
koupila jsem semena letničky svazenka zvonkovitá -phacelia campanularia, má na obrázku krásné modré zvonky. Ještě jsem se s takovou rostlinkou nesetkala, má s ní někdo zkušenosti? děkuji Veruna
Begonie ze semen, 14.1.2011
Bohunku moc jste mě potěšila svým příspěvkem a povzbudila. Já jsem semínka vysela, ale ještě neklíčí, ale jak píšete, trvá to dlouho. Vzpomenete si jak asi dlouho? Já je mám na ústředním topení, aby měla spodní teplo, ale na chodbě není moc světla.... celý příspěvek >
Border kolie, 14.1.2011
děkuji Jitko za názor, asi se budu spíše snažit získat nějakou fenku křížence podobnou borderce, protože mám docela hezkou zahradu a nerada bych, aby mi ji pejsek ničil, moje Bětuška byla opravdu hodná a chodila jen po chodníčku a kytičky obcházela.... celý příspěvek >
Begonie ze semen, 9.1.2011
děkuji vám moc za rady, už jsem si poznamenala ten roztok polyversum, snad to budou mít v semenářství, jestě jsem o tom neslyšela, no nevidím to moc růžově, že by mi něco vzešlo. Je pravda, že když jsem kuličky zalila, tak se ztratily, možná že... celý příspěvek >
Netradiční pěstování host, 9.1.2011 Obsahuje fotku
Lído moc děkuji za váš příspěvek, určitě si teď nějaké česneky koupím, když je nemusím vytahovat ze země. Ještě bych se chtěla vrátit k původnímu příspěvku, já mezi bohyšky dávám nízké lilie, oranžové. Veruna
Sundevila v zimě, 9.1.2011 Obsahuje fotku
posílám fotku sundavilly, asi to není moc vidět, ale má už teď dost poupat, listy prozatím neopadávají. Zalévám ji pouze do misky, a to jednou týdně,  zemina zůstává suchá. Mám u ní ještě lilek, ten nedávno také kvetl. Rostlina je celkem v malém... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika