Příspěvky uživatele - 161.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy přesadit broskvoň, 25.8.2009
V každém případě až na jaře a silně zredukovat korunu, pokud možno nepoškodit kořeny a příp. poškozené zestřihnout hladkým řezem.Kmínek po přesazení zabalit do savého hadru a vlhčit. Řezy na korunce zamazat štěp. voskem, nikoliv balzamem. Snad se vám... celý příspěvek >
Nezralé plody broskve, 25.8.2009
Nemusí se jednat o chorobu. Mám některé pozdní broskve, které ještě nezačínají zrát. Pokud vaše broskev plodí poprvé, může se jednat o extra pozdní odrůdu, případně semenáč. Na př. odrůda Marta je dnes nevzhledně zeleno-hnědá. Odrůda Cresthaven má... celý příspěvek >
Česnek z květenství, 25.8.2009
Dělal jsem to. Myslel jsem si, že si napěstuju množství sadby, ale řeknu vám, že ta piplačka nestojí za to. Lépe nakoupit hotovou zdravou sadbu. Kilo stojí letos cca 140,- Kč. Z toho vypěstuju přibližně 7kg česneku. Vyplatí se pak pacibulky? Pavel... celý příspěvek >
Co je to za plevele a jak na ně?, 25.8.2009
Zkuste se podívat na BOFIX - herbicid na širokolisté plevele v trávníku. Je dost drahý, ale dokáže likvidovat i křen. Pavel Skála
Hledám názvy několika rostlin, 25.8.2009
Druhý snímek je Netýkavka - když stisknete zralý lusk u stopky, vystřelí semena do okolí. Pátý snímek - dva žluté hladké květy je "Kalifornský mák" správný název si nepamatuju. Semena se u nás prodávají. Je to letnička která se sama... celý příspěvek >
Sladkost letošních broskví, 15.8.2009
Stejné problémy řeším i já. O těch prasklých peckách u ranných broskví jsem psal v předchozích diskuzních příspěvcích. Třeba je tam najdete. Tu malou aromatičnost i nedostatek cukru zaznamenávám také, ale vosy u nás potkám jen zřídka. Mouchy podobné... celý příspěvek >
Očkování, 10.8.2009
Už odpadnul řapík? Zkuste to.
Chci se napást na zahradě, 2.8.2009
Ivano! Klepla jste na moji notu. Nerozumím lidem, kteří si pořídí domek se zahradou, vykácí všechno co tam rostlo, založí trávník, bazén a různé architektonické výstřelky včetně jezírka uprostřed trávníku se skalkou v japonském stylu a obloukovým... celý příspěvek >
Doporučte kvalitní a co nejsladší odrůdu červeného rybízu, 2.8.2009
Nově byl zařazen do sortimentu "Kozolupský ranný" a opravdu byl první zralý a prý i sladší. Nestačil jsem ho ochutnat.
Stromy pomlácené kroupami, 31.7.2009
Je to hrůza, podívat se na takovou spoušť. Pěstiteli z toho musí být do breku. Předloni jsme měli podobnou pohromu a letos třikrát, ale nikdy nezůstalo ležet bílo krup. Z toho předloňského krupobití se stromky pomalu dostávají i když znetvořené... celý příspěvek >
Ontario a vosy, 31.7.2009
Pane Pepo! To asi nebude Ontario. To je dneska zelené, tvrdé a kyselé zůstane až do příštiho května, kdy ho najdete ve sklepě nažloutlé, povadlé, ale stejně nakyslé. Takové jablko by asi vosám nechutnalo. To napichování nedělají jen vosy. Těch je... celý příspěvek >
Vzorky napadanych plodu - diagnoza?, 31.7.2009
Ve stavebninách koupíte také mletý vápenec. Je to vlastně rozemletý kamen, který se na zahradě rozkládá pomalu a nezpůsobí žádné popáleniny jako třeba nehašené vápno. Navíc obsahuje hořčík, který se do půdy dostane jen tímto způsobem.
Obnova třešně (z plodu či řízku), 31.7.2009
Když si pospíšíte, na zlomku července a srpna je nejvhodnější doba k letnímu roubování třešní a dobře se to ujímá.
Obnova třešně (z plodu či řízku), 31.7.2009
Třistačtyřicetosm návštěv na vašem tematu a nikdo vám neodpověděl na vaši prapodivnou otázku. Tak pokud chcete zachovat odrůdu, musíte si připravit podnož třešně a na ni naroubovat roub z nynější třešně. V žádném případě ji ale nemůžete zasadit do... celý příspěvek >
Podzimní třešně, 31.7.2009
To asi povídala jedna paní. Takovou třešni neznám.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika