Příspěvky uživatele - 19.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aukuba, 11.10.2008
Děkuji, za odpověď a radu.Asi ji nechám přeci jen v tom květináči.O jeden víc či míň,to už je jednoJá tady toho stínu moc nemám a tam kde je, mám bohyšky.Ještě jednou děkuji
Aukuba, 10.10.2008
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s celoročním pěstováním venku? Stanoviště, popř. zakrytí atd.Mám ji jako přenosnou rostlinu, jenže musela jsem ji ostříhat a přesadit a samozžejmě jsem při té příležitosti získala další rostlinu.Ráda bych zkusila... celý příspěvek >
Hebe v květináči, 8.10.2008
Ahojky Miky, V zemi by mu bylo asi líp, ale pokud květináč na zimu zabezpečíte před mrazem, podložením polystyrénem a obalením bublinkovou folií a přes to třeba netkanku, bude mu taky dobře.A pokud si s tím obalením trošku pohrajete, máte krásné... celý příspěvek >
Neznámý keř, 4.10.2008
Tak nějak vypadá Delonix Regia, ohňový strom,
Imperata cylindrica - Red Baron, 2.10.2008
No jo, když já jsem zatím se vším tím zahradničením v plenkáchTrávy pomalu sháním a upřímně více méně od sousedů a známých.Jenže, nikdo neví jak se která jmenuje, ale prospívají i bez zakrytí na zimu.Barona tady nikdo nemá a tak jak se trochu... celý příspěvek >
vistárie, 2.10.2008
Jste zlatíčko a kdyby bylo nějaké foto, bylo by to super.Já ji mám u staré kamenné zdi, dostala jsem ji a je pravda, že jsem ji moc chtěla.Je to, aspoň zatím životaschopná rostlina a statečně se vyšplhala po zdi zatím do dvou metrů.Ale až výhony... celý příspěvek >
třapatka - rudbekie - echinacea, 2.10.2008
Děkuji, to potěší.
Imperata cylindrica - Red Baron, 2.10.2008
Dobře teda, dám na Vás a pana Josefa.Tady u nás na Znojemsku, snad žádné, až tak extrémní mrazy nehrozí.A kdyby přeci jen, tak díky všem zůčastněným, vím co a jak.Ještě jednou všem děkuji
Imperata cylindrica - Red Baron, 29.9.2008
Ahojky, udělala jste mi radost.Tak, že je šance, že zimu s krytem vydrží.To je super.Pěkně se rozrůstá, za tu krátkou dobu co ji mám je vidět, že se jí u nás líbí.Slunce má od božího rána až do západu a opravdu krásně se vybarvila.Září na dálku.Moc... celý příspěvek >
Imperata cylindrica - Red Baron, 29.9.2008
Ahojky elfko, moc děkuji.Když už musím zabalit pampovou trávu, tak to vezmu při jednom.Jsem zvědavá jestli zimu přežijí, snad jo.Ještě jednou díky.micuko
Poradíte, co je to za kytku?, 28.9.2008
nočenka, krásná.
Imperata cylindrica - Red Baron, 28.9.2008
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s touto do ruda se zbarvující trávou?Vysadila jsem ji v půlce léta na slunné stanoviště, ale blíží se zima a nevím co s ní.Potřebuje na zimu zakrýt?Moc jsem toho o ní nenašla.Za případné rady a zkušenosti předem... celý příspěvek >
jakou popínavku vybrat?, 28.9.2008
Milá Hráběnko, co se s Váma děje.Měla jsem Vás za pohodáře a smíška, který vždy dokáže najít ten správný forek na každou situaci.Dle mého Daniela za nikoho nemluvila, jen slušně požádala a aroganci po přečtení celé debaty taky nikde nevidím.Jsem taky... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel, houby, 27.9.2008
Anglický trávník teda nemám, ale jetel ano.Je pravda, že je příjemné projít se po něm bosky, supr koberec. Ale jen do doby než začne kvést.Nemám ho zas tolik a tak na to stačí srp.
vistárie, 27.9.2008
Ahojky, podobný dotaz jsem tady vložila taky - wisteria- opora a zatím se nikdo neozval.Taky bych potřebovala radu nebo nápad.Jestli dovolíte, přidám se s prosbou - jak na to -?Ve dvou se to lépe táhne
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika