Příspěvky uživatele - 19.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
chlupáčci, 22.10.2008
Teda Mílo, takto mě odhalit!!! Máte pravdu, sice nevím kdy to bude, ale já se už těším na to 10kg štěňátko.To jsem tak průhledná??
Sundavillea Red - pěstování, 22.10.2008
Paní Dano já teda stříhat nebudu, až na jaře.Je taky plná květů a poupat, ještě nadělá parády.Mám ji přes den ještě venku, na noc ji raději přenesu do domu.Až přijdou stálejší mrazíky, tak má nachystané místo v chodbě.Stejně jako vloni.Žádné... celý příspěvek >
chlupáčci, 22.10.2008
Tak to mě se ta moje taky víc líbí.Ta dobrmaní kopie je sice taky mazlík a už bych ho nedala, ale kdyby byl aspoň o něco větší.Takové chrastítko, to se člověk pomalu bojí vzít do ruky.Mílo já si nejsem úplně jistá, ale za tu dobu je větší asi o... celý příspěvek >
chlupáčci, 22.10.2008 Obsahuje fotku
Tak to zas nemusíte.To já jen, že dcera je na něj pyšná a nemá ho dlouho tak vždy zdůrazní to "Pražský krysařík"No a teď si představte, vedle té dvojky Vlkodava.Toho chce zas druhá dcera.Můžu já mít klidný stáří??
chlupáčci, 22.10.2008 Obsahuje fotku
Paní Dano, kdyby to četla dcera... Ratlík, Pražský krysařík to přeci je Jo a to větší a chlupatější, tak to je moje Jessinka
chlupáčci, 22.10.2008 Obsahuje fotku
Milá Danielo, tady zrovna moc hezky nevypadá, je urousaná z trávy a celá od písku.Ten miluje, ale asi jen proto, že je malá a tak když si sedne pěkně na horu víc vidí.
chlupáčci, 22.10.2008 Obsahuje fotku
Kočky to jsou krásný, pěkná smečka.Mílo máte pravdu, co ta toho navymýšlí a navyvádí.Jen zapomenu zavřít dveře už je uvnitř a okamžitě něco vleče ven.Manželovi loupí tu špachtli tu kleště, když něco dělá pořád jen slyším"Jessi nech to, polož to,... celý příspěvek >
chlupáčci, 22.10.2008 Obsahuje fotku
Poradí někdo co to vyrostlo mezi letničkami???
vistárie, 22.10.2008
Ahojky Veruno, tak to je nápad, jdu do toho.Teda musím ukecat mužskýho.Sloup jsem našla ve stodole a tři roky tady leží ladem, tak bude aspoň k užitku.Moc díky za nápad
Přezimování sazenic smrčků v květináčích, 13.10.2008
Několik jehličnanů jsem zimovala takto, na dno bedýnky zeminu, postavila jsem květináče, zasypala zeminou, bedýnku jsem pro jistotu obalila jutovým pytlem a bublinkovou folií.Přežily
Zázraky v zahradě, 13.10.2008
Jste mě dostal!!!
Zázraky v zahradě, 12.10.2008
Jak tak koukám, budu se muset zdokonalovat ve focení.Nato je nádherná, a při pohledu na houby co nafotil Keny(jestli dovolíte bez toho bz)jsem až dostala chuť na praženici.Tak vidíte jaký jste dobrý fotograf, v Lucii to vyvolalo chuť na pivko(i když... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 12.10.2008
Ahojky Berto, určitě vykvete, jen musíte mít nachystanou chladnější a světlou místnost v případě nouze (hrozících mrazíků).Já ji mám plně kvetoucí a se spoustou poupat stále venku.Noční teploty se tady už pohybovaly na 3 stupních a je OK.Nyní je... celý příspěvek >
okraje trávníku, 12.10.2008
Tak to mě taky.Jen bych ráda místo kůry dala drobné kameny.Založila jsem nový záhon kousek od jezírka a tam je to samý šutr, balvan... a kůra by se do těch míst asi moc nešikla.Nebo vymyslím kombinaci.Máte to moc hezký Danielo!!!
Ředění slivovice, 11.10.2008
Teda děvčata, budem vypadat asi jak alkoholici a pravděpodobně pány pobavíme.Slivovice to je prostě pohádka.Nejraději ji mám v pokojové teplotě.A když sklenku položíte do dlaně a lehce pohupujete a vnímáte tu vůni a pak malý doušek nechat pomalu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika