Příspěvky uživatele - 32.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2011, 22.8.2011
a jak to vypada s temi co rostou venku?
Moření cibulí mečíků, 21.8.2011
jinaktem pacibulkam se rika brut nebo take korále a jak se zde pise, ze se maji sklizet koncem zari tak to je jedine dobre, pozdeji se sklizi jen ony rostliny co byly vysety z brutu
Melounoviště 2011, 21.8.2011
no je to radost pohledet, kolik bylo zjara vubec melounovych sazenic?! :)
Chilli papričky - pěstování v květníku, 21.8.2011
tak jsem si chtel pochutnat a spis me chut zarazila..vydlabal jsem odrudu Koral, naplnil kozim syrem s bylinkami a dal do oleje, po 7-10dnech ochutnal - papricky jsou stale tuhé, jak docili v obchodech, ze ty plnene papricky syrem maji mekke? to se... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 18.8.2011
diky Mirku, jiz jsem je vylouskal - no docela fuska to vsechno oznacit :)
Nejchutnější rajčata, 18.8.2011
ja si odeberu semena z obyc.odrud, ne F1, jinak se to dava pry do vody a na slunce nakvasit, bude to tak spravne?
Melounoviště 2011, 18.8.2011
teda Mirku, neda mi to a strhl jste me s sebou :D pristi rok si nakoupim take vice odrud - no tohle tema by se melo zakazat
Nejchutnější rajčata, 18.8.2011
Bejbino ma uzasne vijany, ale ta chut - k te mam tedy vyhrady Mirku, vy to asi budete vedet a znat: cetl jsem, ze rajske jsou samosprasne, mate to jiz vyzkouseno? - samozrejme, ze z F1 to brat nebudu, ale zajimalo by me jake jsou s presevem... celý příspěvek >
Lilkoviště, 17.8.2011
tak se zda, ze lilky zdarne prekonaly to nechutne pocasi minuleho tydne a plody se opet zvetsuji, ve skleniku rostly neustale, ale venku se sekly, hned nabiraji jak sumo :)
Nejranější rajčata?, 17.8.2011
Mirku, jake cherry tyckove rajce je dle Vas tim nejlepsim, ja mam ke kazdemu vyhrady Pollicino - praska, Black Cherry - nic moc chut, Spencer, Bejbino tuhá, proste nejak si clovek nemuze vybrat
Melounoviště 2011, 17.8.2011
pekne Mirku, na zahrade Vam melouny odumrely? jinak to poskozeni od ptaku je mozne..z kraje sezony jakmile lilky udelaly plody tak se do nic pustily straky a vypada to docela podobne...
Nejranější rajčata?, 17.8.2011
a jak jste na tom Mirku s plisni? vcera jsem vse prosel a zhodnotil plodnost, praskavost, nachylnost na plisen..
Tomatillo - Physallis - Mochyně, 15.8.2011
Chtěl jsem se zeptat, zda v rámci druhu Physallis - mochyně muze dojit k hybridizaci potomstva nebo ne, rad bych sebra semena z jedne mochyne, avsak kousek vedle roste take mochyne, ale jineho druhu, dekuji za radu!
Melounoviště 2011, 14.8.2011
tak jsem se vcera odhodlal a sklidil mensi plod te turecke odrudy C.S., byl zraly a moc dobry, 4,6kg, tak jsem zvedav kolik bude mit ten obr vedle :)
Nejchutnější rajčata, 14.8.2011
jo..Mirku, cernocerne jsou skutecne choulostive na praskani i u me, takze bude probirka..Pollicino letos tak nepraska jako loni, rostliny jiz maji 2,5m a jiz je zastipnu-na to, ze se zalily jen 2x po vysadbe se docela divim, jinak z klas.velikosti mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika