Příspěvky uživatele - 32.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak poznam uzraly plod papriky?, 7.8.2011
no 530m uz je skutecne hodne, cela rodina ma rada vyzrale papriky, nebot ze zelenych citime takovou pachut lilkovitych rostlin
Jak poznam uzraly plod papriky?, 7.8.2011
tusim, ze Amy a Superamy, PCR jsou odrudy pro sklizen za zelena... jinak ja uz kozi rohy (Palivec) z venku sklizim cerveny, tez odruda Korál je zrala, tak je budu plnit kozim syrem :) a dnes jsem sklizel jiz cervene odrudy Kirke a Rákosníček
Jak poznam uzraly plod papriky?, 7.8.2011
Mirek ma pravdu, lze take pockat az se velikostne plody zastavi a ze zelene prejdou do svetlejsi barvy, pak budou chutnejsi, i kdyz ja mam rad skoro zasadne plne vyzrale, tedy barevne papriky, ty zelene jsou takove polotovary, vlastne vsechny zelene... celý příspěvek >
Lilkoviště, 6.8.2011
ja sbiram jiz dle odrudy, clovek to vypozoruje, ale nejprve si necham kazdou odrudu jakoby prezrat, takze chci vedet jak maximalne doroste.. takze jakmile plod lilku jiz nenarusta, okamzite sklizim, samozrejme muzete i driv doku jsou mini, ale to je... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 6.8.2011 Obsahuje fotku
tak nektera rajcata se opet sklidila, nektera jsem tam jeste ponechal :)
Lilkoviště, 6.8.2011 Obsahuje fotku
ja zas tedka sklidil pro zmenu bile lilky - 10kusu, dalsich 12 bilych je jeste nesklizeno, zitra bude lilkovy kaviar :)
Melounoviště 2011, 6.8.2011
no skoro se budu bat je sklidit, abych nemel ten samy problem :(
Odrůda rajčete, 5.8.2011
rajcata jsou samosprasna, tudiz klidne semena sebrat muzete a bez obav je vysejte dalsi rok, samozrejme je nalezite nakvaste apod..., pokud je rajče F1, v tomto pripade je vysev semen bezpredmetny (vzejde smes ruznych rajcat)
Ibišek bahenní, 5.8.2011
myslim, ze to nebude zadny problem
Ibišek bahenní, 5.8.2011
ty jsem si koupil.. jinak jake to vsichni mate odrudy, nevite nahodou?
Odrůda rajčete, 5.8.2011
my to krajime na centimetrovy kolecka, ale klidne muzem i na ty ctvrtky, to neni problem, navic da se to nastavit vyskove..(rošty)
Odrůda rajčete, 5.8.2011
tak ta nase.. u sušičky ETA Karina se uvádí pouze maximální příkon 400W. Má tři výkonové stupně, takže když budu předpokládat I. = 150W II. = 300W a III. = 400W, pak rajčata sušíme asi tak 12 hodin na I. stupeň. Takže 12 * 150 = 1,8KWH = cca 9 Kč
Odrůda rajčete, 5.8.2011
mne se Mirku ta fotka otevrela az ted a tudiz jsem smajlik na rajceti nevidel a videl pouze foto na strance... i ja susim, jiz druha susicka je plna, neco se susilo jiz pred 12dny.. prekvapenim je pro me Šejk, na to, ze je na kecupy tak jen k jidlu... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 5.8.2011
podle ceho Mirku mysite, ze to je hadatko? jinak na hadatko castecne pusobi afrikany(aksamitnik)- nemaji pach afrikanu radi, tehdy se doporucila i cinie--ovsem na vlastni kuzi jsem zjistil, ze mi je zcela zdecimovali prave hadatka-nejapny to žert
Ibišek bahenní, 4.8.2011
ja je mam ze semen a je to smes, takze bud ruzovy vubec nevzesly - mely vsak super klicivost nebo jsou vyrazne pozdnejsi nez ty co zatim mame..
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika