Příspěvky uživatele - 32.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 16.9.2011
Orfea je vsak odruda klasickeho rajcete-alá Tornado, Torino,Domino, Start apod... San M. je velmi pozdni, letos byla u me vcelku vyrazne ranejsi nez jine roky, jine masite odrudy jsou Federle, Roma apod.
Nejchutnější rajčata, 15.9.2011
no letos na venkovnich Pollicinech bylo 11-12 vijanů, tak jsem spokojen :)
Cydonia oblonga - kdoule, 14.9.2011
porad je nelepsi odrudou Champion do nasich podminek nebo vznikly jiz lepsi odrudy? diky (cas na vysadbu se jiz blizi..)
Nejchutnější rajčata, 14.9.2011
jsem rad, ze i letos jsem nemusel pouzit postrik, ale v jednu chvili to bylo hodne na hrane, nakonec prisly ta velka vedra a to byla zachrana, jinak Pollicino nakonec musim pochvalit oproti dvou predeslym letum praskalo o 70% mene nez bylo zvykem,... celý příspěvek >
Co to je za květinu?, 12.9.2011
nedavno mi jedno Hebe take kvetlo, barva i tvar podobne, ale rozhodne nemelo tak vysoke kvetenstvi, musi se urcite jednat o Veronicu
Melounoviště 2011, 11.9.2011
asi Vam Mirku nedam pres zimu pokoj s otazkami ohledne melounu :D
Jiřiny - druh, 8.9.2011
obvykle se deli pouze vysoke, nizke jsou kapitola sama pro sebe a tudiz se toto deleni nepouziva, navic vetsina zahradkaru pestuje vysoke jiriny a nizke jsou jakousi okrajovkou, tedy vcetne tech ze semen
Jiřiny - druh, 8.9.2011
dalo by se to oznacit za pivonkovitou jirinku, ale u tchto nizkych jirinek se prilis neoznacuje jmeno skupiny, nebot mnohe nadobove jirinky jsou mnozeny i pomoci semen, proto urcovat skupinu u techto jirin se nedela
Ibišek jedlý - Okra, 8.9.2011
Zdravím všechny pěstitele,,lepších''zelenin a zajímalo by mě, jak nejlépe pěstovat okru, na webu jsem se dočetl, že se nemá předpěstovat - což je můj problém a rostlin téměř nerostou, proto je příště vyseju přímo. Nicméně vlastní Vaše zkušenosti... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 7.9.2011
a jake vsechny odrudy budete stepovat?
Kukuřice, 7.9.2011
urcite to tak bude lepsi, ja mela asi 6,7řad, tak si rikam, ze rostlin muselo byt stovky, protoze v řade jich bylo tusim neco pres 15...
Kukuřice, 7.9.2011
vim, ze dulezite je mit vice řad nez mit treba jen jednu dlouhou, ja mel asi tak 120rostlin
Jiřiny - druh, 7.9.2011
zkuste sem prosim dat fotografii, urcite by pomohla, nemuze jit o jirinku ze skupiny sasankovitých jirin? - ty take mohou byt nizke...
Kukuřice, 6.9.2011 Obsahuje fotku
o kukuricich jsem hodne letos cetl a verdikt zni, ze se nemaji sazet spolecne ani supersladke a sladke cukrove kukurice (natoz okrasne, pukancove na mouku apod.), ja mam Adiku a jsem maximalne spokojen, ale vedle byly odrudy sladke, sice bile a... celý příspěvek >
Jakpak se jmenuje?, 6.9.2011
ano, jak jsem psal, mam ty fialove kvety, bravo Josefe!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika