Příspěvky uživatele - 245.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak dopadly vaše papriky po mrazech?, 6.6.2012
Papriky, rajčata i okurky jsou v pořádku, zmrzlo "jenom" jedno Hokkaido ze 4 na stejném záhoně což moc nechápu.
Prosím o určení skalničky, 6.6.2012 Obsahuje fotku
Připojuji se s prosbou o určení skalničky.  Děkuji
Soudečkové tyčkové rajče do skleníku - jakou odrůdu?, 6.6.2012
Zajímavé stránky, jen kdyby měli odrůdy pojmenovány jejich pravými názvy.
Mšice na kopru, 5.6.2012
Mě dřív než mšice zlikvidovali kopr slimáci.
Pěstování rajčat, 3.6.2012 Obsahuje fotku
Zmiňovaného bejbina ne protože z fotky to není patrné jak jsou vedle jiná, ale pokusil jsem se nafotit jiné rostliny z obou skleníků. Na okurky mám fóliovník.
Pěstování rajčat, 2.6.2012
Já pěstuji rajčata ve skleníku běžně a výnos je srovnatelný ba dokonce větší než venku protože se prodlouží sklizeň. Jinak Bejbino ve skleníku má zatím na výšku 160cm a 7vijanů. 
Jak pochytat dešťovku na balkon?, 31.5.2012
Pochyhuji o nějakém efektivním řešení, snad před nebo při dešti rozložit nějaké plachty které by vodu zachycovaly a sváděly do nádoby. Konstrokce by musela být masivní kvůli větru atd. Beztak zachycené množství na tak malou plochu bude zanedbatelné,... celý příspěvek >
Balkonová keříčková rajčata - velikost truhlíku, 30.5.2012 Obsahuje fotku
Podívejte se jak vypadají 3 Vilmy v 100cm truhlíku po 6ti dnech od horní fotky.
Balkonová keříčková rajčata - velikost truhlíku, 25.5.2012
Přesně tak jsou to pouze držáky stěn, dodávané origo s truhlíkem.
Balkonová keříčková rajčata - velikost truhlíku, 24.5.2012 Obsahuje fotku
Nebe a dudy znamená, že keříčkové rajče může narůst klidně metr vysoko i více. Jinak já pěstuji balkonové Vilma 3 rostlinky v 100cm truhlíku.
Přesazení sazenic rajčat a paprik - hnojivo, 24.5.2012
Normálně granule zamíchejte do zeminy v množství uvedeném v návodu použití hnojiva.
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
Tak zmrzlo co mohlo i přes přikrytí. Jiřiny, ostrálky, azalka, rhododendron, hortenzie, kapradiny, jahody, brambory, kukuřice. Ovoce asi taky nebude protože třešně, švestky, blumy jsou černé a plody opadají, ořešáky dostaly taky pěkně nafrak. Další... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
 Vysočina 620mnm ráno (6:15) když jsem přijel z práce bylo na kolektorech a na okně -3,5° a při zemi -6°. Vše pod vrstvou jinovatky a v sudech zamrzlá voda, tak jsem ani nic neodkrýval a šel si lehnout. Jak to tady čtu ani se mi nechce... celý příspěvek >
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 16.5.2012 Obsahuje fotku
Jelikož už jsou ředkvičky snědeny a nové ještě pořádně nenarostly, tak sem dám papriky.
Přesadit do většího?, 16.5.2012
Já pěstuji papriky jenom v páru, tak to neposoudím :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika