Příspěvky uživatele - 245.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesadit do většího?, 16.5.2012
lldi, cherrola, ldyll, policino f1, bejbino f1 jsou tyčková rajčata rostoucí min 2 metry a na šířku tak kolem 40-50cm. Jediný Hamík neroste tak do velikosti, ale Vlasta a Amy jsou klidně 1metr vysoké košaté keře
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 15.5.2012
Mirku mohl byste prosím Vás znovu zveřejnit odkaz na Estonské stránky, tento mi nefunguje. Diky
Pozdní jarní mrazy, 14.5.2012
Včera když jsem odlížděl do práce byli 2°C a klesalící tendence -1,8°C za hodinu, jasná obloha a bezvětří. Měl jsem velké obavy, že do půlnoci bude mráz. Naštěstí se teplota zastavila na +1°C a ráno už bylo +4°C takže jsem si oddechl. Jinak Nor ten... celý příspěvek >
Přesadit do většího?, 13.5.2012
Balkonové Vilmy dávám 3 do 100cm samozavlažovacího truhlíku a přijde mi to akorát.
Pozdní jarní mrazy, 13.5.2012
Vysočina 620mnm u nás ráno na okně 1,3°C, stejnou teplotu ukazovaly i solární kolektory na střeše cca 4m nad zemí. Vyrazil jsem proto do JH do mého oblíbeného zahradnictví pro další netkanou textilii a paní prodavačka mi řekla, že tolik netkanky co... celý příspěvek >
Sazenice lilku - škůdce, 12.5.2012
Díky za určení škůdce, zítra koupím postřik a jdu na ně. Ještě prosím o radu zda stříknout jenom napadené rostliny nebo i ostatní. díky
Pozdní jarní mrazy, 12.5.2012
Tak jsem 2 hodinky běhal po zahradě a přikrýval co mi přišlo pod ruku než mi došla netkaná textilie, rajčata, jahody, brambory, cukrovou kukuřici, bylinky, kanadské borůvky, jiřiny, frézie, lewisie a pár růží. Doufám že nejčernější předovědi se... celý příspěvek >
Sazenice lilku - škůdce, 11.5.2012 Obsahuje fotku
Přidávám se s prozbou o pomoc, zatím jednu rostlinu papriky mi napadly breberušky prosím o radu jak na ně a co jsou zač. Díky
Pozdní jarní mrazy, 10.5.2012
Mě čeká ochránit "pouze" 10 rajčat co jsou už 14 dní venku, zbytek nějakých 60 jsem nasázel ve skleníkách. Z nedostatku času jsem ještě zaplať pánbůch nestihl vysadit ven cukety, patisony, hokaido a okurky, tak počkají ve skleníku. Jinak se pokusím... celý příspěvek >
Rajče Vilma, 28.4.2012
Já dávám do 100cm samozavlažovacího truhlíku 3 Vilmy a přijde mi to akorát.
Mám dát papriky, rajčata ven?, 28.4.2012
Také už mám rajčata ve skleníku(u zdi) 14 dnů. 36 zasazených v zemi a 30 ještě čeká v krabicích od mléka na venkovní výsadbu. Dnes jsem vysadil do skleníku(u zdi) 26 paprik a stejné množství mám ještě doma, ty půjdou do druhého skleníku(volně... celý příspěvek >
Červík žere rajčata, 24.4.2012 Obsahuje fotku
Mám problém s račaty, najednou rostliny uvadnou a při bližším ohledání bydlí ve stonku cca 2cm v hlíně červ. Rostlinám jsem seřízl vršky a dal do vody na zakořenění. Zatím mi to napadlo odrůdy Goldkrone, Green Zebra, Orange Strawberry a Orange... celý příspěvek >
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 18.4.2012
Rozumím Vám, jen jsem reagoval na příspěvek pana Honzy nademnou, že i v normílních podmínkách lze vypěstovat pěkné silné sazenice.
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 18.4.2012
To je správn otázka. Počkám ještě týden a vyšoupnu je do nového skleníku k rajčatům, která tam už týden vegetují. Projistotu jsem natáhl před sklo ještě netkanou textýlii a zapálil petrolejku. Dnes ráno venku -6°C a ve skleníku +7°C
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 17.4.2012 Obsahuje fotku
Klidně koukejte takto vypadají moje papriky vyseté 1.2.2012 v normálním obývacím pokoji navíc obývaného kojencem, takže teplota se pohybuje stále mezi 22 a 23°C. Některé už kvetou a dokonce mám pár malinkatých plodů. Odrůdy: Vlasta, Amy, Semaroh,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika