Příspěvky uživatele - 245.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy zaštipovat vrcholky rajčat ve skleníku, 23.6.2012
Přesně, nelze házet všechny do stejného pytle. Mě taktéž pěstování rajčat ve skleníku víc než vyhovuje. Už týden mám ve skleníku u zdi zralá rajčátka, sice tak jedno za den (Bejbino, Currant a Tumbling Tom Yellow), zato v druhém skleníku na stejných... celý příspěvek >
Kdy zaštipovat vrcholky rajčat ve skleníku, 22.6.2012
Já jsme dnes ve skleníku u zdi zaštípl ze židle Bejbino za desátým vijanem ve výšce kolem 280cm. Jinak v druhém skleníku zaštipuji za pátým až šestým a jak píší kolegové ze zálistku si většinou zapěstuji novou roslinu. Loni jsem zkusil jednu rostlinu... celý příspěvek >
Prosím o pomoc zkušeného elektrikáře, 20.6.2012
A zapojil jste to správně?? Jak jste měřil atd. Toho elektrikáře jste si měl si spíš pozvat než teď zhánět rady. Jednak bych použil min 3x2,5 a hlavně jako pevný přívod a ne dělat z CYKYny prodlužovák. Jaképak tam máte jištění a co takhle proudový... celý příspěvek >
Kdo určí názvy rostlin?, 18.6.2012
Děkuji všem diskutujícím a hlavně paní Květě za zcela přesné určení květin. Jihlavskou ZOO máme rádi a hlavně nejblíž a navštěvujeme ji tak 5x do roka, tak se třeba při příští návštěvě setkáme 
Kdo určí názvy rostlin?, 17.6.2012 Obsahuje fotku
Ještě bych poprosil o určení bíle a fialově kvetoucích rostlin z Jihlavské ZOO
Zalivka z reky?, 17.6.2012
ČOV- čistírna odpadních vod. 
Jak sklidit první plody rajčat co nejdříve, 17.6.2012 Obsahuje fotku
Tak já už jsem ze skleníku u zdi snědl 4 plůdečky odrůdy Currant a začínají se červenat Bejbina. Výsev 4.2.  Vysočina 620mnm
Kdo určí názvy rostlin?, 10.6.2012
To je přesně ona děkuji Vám.
Rajče tyčkové - asi mu není dobře, 10.6.2012
Pane Honzo mohl byste uvést o jakou kapkovou závlahu se jedná. Není nad to když s daným produktem má někdo dlouhodobé zkušenosti. Prodejce chce jenom prodat.
Copak těm paprikám asi je?, 9.6.2012
Ještě jsem zapoměl, kdysi mi někdo poradil rozmíchat drevěný popel ve vodě a tím zalévat. Je to bohatý zdroj vápníku a draslíku v rychle přijatelné formě. Já popel přimíchávám do zeminy před výsadbou.
Copak těm paprikám asi je?, 9.6.2012
Folii mám netkanou pouze u okurek ve foliovníku a tam nemám problémy. Jinak ve skleníkách folii nepoužívám a papriky si taky dělají co chtějí, invazi třásněnek jsem zdárně odrazil Bioolem, pak vyrazily jako splašené a krásně košatěly. Teď se zasekly... celý příspěvek >
Kdo určí názvy rostlin?, 9.6.2012 Obsahuje fotku
Prosím o určení této krásné květiny. 
Rybízová rajčata, 9.6.2012
Tuto odrůdu mám letos poprvé a obě rostliny ve skleníkách. Uvidíme jak na tom bude chuťově.
Rybízová rajčata, 8.6.2012 Obsahuje fotku
Já mám rybízovou odrůdu Currant a ta roste jako vzteklá, plody jsou velikosti rybízu, tak jsem zvědav na chuť.
Prosím o určení skalničky, 6.6.2012
Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika