Příspěvky uživatele - 245.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče tyčkové stupické polní ranné, 13.4.2012
Hodně podobné listy jako Stupické má taky odrůda Black Trufle.
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 12.4.2012 Obsahuje fotku
Tak tady je výsledek mého dotazu. Sklníková přístavba Limes Variant D6 se zapuštěnými dveřmi o 50cm a okapem+automatické otvírače zdarma. Celkové náklady 32000Kč zahrnují výkopové práce bagrem, stavební materiál a samotný skleník. Kromě výkopových... celý příspěvek >
Jahody na balkon, 9.4.2012
Semen je v balení15.  vyséval jsem pinzetou po jednotlivých semenech na povrch substrátu(nezasypávat) v patřičných rozestupech. Semena klíčí cca 2-3 týdny a rostlinky jsou velie drobné, přesazoval jsem ve fázi prvního pravého lístku a byla to... celý příspěvek >
Bejbino, 9.4.2012
Bejbino jsem také sehnal úplně běžně. Navíc jak píše Mirek dřívější výsev =dřívější sklizeň, zrovna Bejbina vysetá 4.2.2012 už mi kvetou
Založení skleníku, 7.4.2012
Odvodnění jsem řešit nemusel, protože máme chalupu na suchu a ani ve dvou metrech není voda. Akorát jsem podél stěn natáhl nopovou fólii.
Jahody na balkon, 5.4.2012
Uvidíme, říká slepej hluchému. Semínka stála 25Kč a z 15 jich roste 10. Co vyroste to vyroste.
Založení skleníku, 5.4.2012
Tak třebá já jsem si pod nově budovaný skleník(trochu ve svahu) nechal vybagrovat zeminu do hloubky 60cm(v nejvyšším místě) + 20cm ještě základy. Základy jsem vybetonoval a pak ze ztraceného bednění postavil obvodové zdi a záhony a vylil betonem.... celý příspěvek >
Jahody na balkon, 5.4.2012
Z nabídky Semo: Jahodník TEMPTATION Velkoplodý převislý jahodník vhodný do nádob i na záhony, vždy na plné slunce. Rostliny jsou náročné na vláhu a výživu, zvláště v době kvetení a tvorby plodů. Při pěstování v nádobách nesnáší zamokření... celý příspěvek >
Zkušenosti s lignohumátem, 3.4.2012
Také jsem od loňska vlastníkem oné zázračné tekutiny v oranžové lahvičce a s výsledkem jsem trochu v rozpacích. Snad měla přísada zalitá roztokem nepatrně větší kořenový systém, ale na vitalitě rostlin jsem markantní rozdíl nepozoroval. Toť moje... celý příspěvek >
Česnek, 2.4.2012
Loni jsem také poprvé zkusil zasadit 60 stroužků česneku a roste všechem. Pravdaže u nás byl sníh prakticky celou zimu a v období největších mrazů -28°C bylo na záhoně asi 50cm. Vysočina 620mnm.
Kde seženu medvědí česnek?, 31.3.2012
Díky za přesné info.Dnes jsem tam zajel cestou z Jihlavy a navigace mě dovedla až k plantáži 
Jaká rajčata pěstujete, 13.3.2012
Já mám vysety odrůdy: Bejbino, Minigold, Start, Vilma, Ildi, Sladkaja Děvočka, Zolotaja Andromeda, Rubínek, Tigerella, Black Trufle, Orange Banana, Orange Strawberry, White Cherry, Black Cherry, Green Zebra, Goldkrone, Striped Stuffer, Currant, Lemon... celý příspěvek >
Vrtáky Allround-Bohrer, 11.3.2012
Tu prezentaci jsem viděl taky, provrtal hned po sobě kuličku z ložiska, betonovou cihlu, brzdový kotouč s příklepem a nakonec tabulku skla. Všichni přítomní padali na zadek. Když jsem chtěl onen vrták koupit, povídám prodejci vyndejte mi ten z té... celý příspěvek >
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 17.2.2012
Pikýruji ještě do větších sadbovačů po děložní lístky a pak ještě jednou (po první listy) do krabic od mléka.
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 17.2.2012 Obsahuje fotku
Třeba já používám sadbovače 2x2cm, vložené ve vyšší míse. zezačátku přiklopím víkem a semínka jsou jako ve skleníčku. Do každé buňky vložím semínko a na čtverečkovaný papír si poznamenám kde mám jakou odrůdu. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika