Příspěvky uživatele - 142.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na kosatce?, 11.5.2010
Díky za rady, kosatce vyčnívají na povrch, ale třeba soused, kterému kvetou úžasně je má úplně v zemi.
Jak na kosatce?, 10.5.2010
Mám na zahrádce asi 20 kosatců, moc nekvetou, tak jsem část vloni přesadila, některé letos pokvetou, některé ne. V čem může být chyba? Hlízy vypadají dobře, nejsou nijak okousané, plesnivé...
Zkroucené listy růží, 9.5.2010
Rozvinula jsem, nenašla.:-) Ale zkusím postříkat. Díky.
Zkroucené listy růží, 9.5.2010
Prosím o radu, včera jsem si všimla, že některé růže mají pár horních lístků zkoroucených, ale nejsou na nich vidět žádní škůdci. Co to může být? Jinak na nich nic špatného (skvrny, opadávání) není vidět. Obrazily po zimě krásně.
Máte už patizony a cukety na záhoně?, 9.5.2010
Mám počkat až po zmrzlých nebo už se mohou dát ven?  Díky za radu.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 8.5.2010
Taky jsem stříkala a stejně se kadeřavost objevila.:-(
Ibišek venkovní, 1.5.2010
Mně už Ibišky raší. Ještě čekám na jeden, koupila jsem ho ve výprodeji, nevím, jestli neuschnul, snad ne.
Lukon Glads, 1.5.2010
Taky jsem od nich obdržela balík, rostliny jsou opravdu dost velké, ale bohužel mi jich přišla třetina polámaných, nebyly příliš dobře zabalené a na balíku chybělo jakékoliv označení, že se jedná o rostliny, nebo že se nemá naklápět. Škoda. U host... celý příspěvek >
Zahradnictví Najmanovi, 1.5.2010
Bohužel mi z loňských rostlin nepřežily zimu obě azalky Knapp Hill a jedna japonská azalka. Dvě japonské budou kvést, i když jsou miniaturní, jedna z nich má 4 květy, ta druhá jeden, ale jedna co přežila nevypadá dobře, na květ nemá. Popravdě řečeno... celý příspěvek >
Už vám kvetou jahody?, 1.5.2010
Nám část, hlavně starší kusy, ty co jsem zasadila vloni ještě ne, jsem zvědavám, jestli budou aspoň trochu plodit.
Choroba sazenic rajčat?, 1.5.2010
Prosím poraďte, na některých sazenicích mi začaly světlat listy (nejsou do žluta, ale skutečně do bílo průhledna) a začaly opadávat. Mají stejné podmínky jako ty ostatní, dost světla, hnojení, zálivku akorát. Už jsem je dřív zalila Previcurem, ale... celý příspěvek >
Hnojení sazenic rajčat, 23.4.2010
Bylo by možné přidat do kelímku se sazenicemi kousek granulovaného hnoje? Není to příliš silné? Hnojím Kristalonem start, ale sazenice příliš nerostou, myslím, že je chyba, že jsou ve výsevním substrátu.
Založení trávníku, 22.4.2010
V každém hobby marketu se prodává přímo kompost v pytlích, cena je plus mínus podobná jako u trávníkového substrátu.
Pěstování ředkviček, 22.4.2010
Mně lezou ředkvičky a hrách, ale po pažitce a naťové petrželi ani stopa.
Ibišek venkovní, 21.4.2010
Zatím ani náznak.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika