Příspěvky uživatele - 142.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černý bez, 28.5.2010
Ráda bych si na zahradu zasadila bezinku, prosím o radu jak se množí a kdy.
Je možné ještě zasít ředkvičky?, 28.5.2010
Není už na ně příliš pozdě, aby nevybíhaly do květu? Díky předem za rady.
Jak rozmnožit tuto květinu?, 28.5.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jak množit, odkopkem? Nebo semeny? Popravdě ani nevím jak se jmenuje.:-)
Choroba rybízu?, 28.5.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co je černému rybízu, má takové plesnivé fleky na listech.
Choroba jabloně, 28.5.2010 Obsahuje fotku
Myslíte, že by jabloň mohla také dostat také kadeřavost Listy vypadají velmi podobně jako u napadené broskve.
Jak na angrešt?, 27.5.2010
Ony totiž ani odrůdy, které jsou označeny jako rezistentní nejsou 100% odolné, jsou jen odolnější, takže stříkat preventivně je dobré všechny odrůdy. Já stříkám Diskusem a vypadá to, že letos i přes nepřízeň počasí i odrůdy, které nejsou rezistentní,... celý příspěvek >
Co je toto za rostlinu?, 23.5.2010
Díky a myslíte, že se z něj udělají palice, že bude k jídlu?
Co je toto za rostlinu?, 23.5.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co je na fotce. Naprosto netuším, jestli je to nějaké trvalka nebo třeba zapomenutý česnek.:-)
Domácí pekárna, 23.5.2010
Máme pekárnu Domo, jsem s ní spokojená, nejvíc jí využívám na mísení a kynutí těsta, ale i na pečení celozrnných chlebů. Bohužel chleba podobný Šumavě v ní upéci neumím, možná nemám ten správný recept, možná to ani nejde, nevím. Dá se použím i na... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 21.5.2010
TeĎ jsem na to koukala a dvě moje sazenice už mají septoriovou skvrnitost. Ach jo. Přežijí, když je postříkám? Jsou to zrovna odrůdy, kterých bych se nerada zbavovala, nedají se koupit.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 21.5.2010
Já už je zítra přesadím, má být trochu tepleji i když má pršet, ale kelímky už mým rajčatům nestačí. Ovšem už jsem koupila Kuprikol, že tak za 14 dní, pokud bude hodně pršet, rajčata budu stříkat, aby je nesežrala plíseň.
Uschlé listy na Meruňce, 20.5.2010
Já bych odhadovala miniliový úžeh, asi jste proti němu nestříkal?
Už nevím čím hnojit, 20.5.2010
Musím říct, že celkem žasnu, co někteří pěstitelé řeší. Vybarvení lístků a žilnatiny.:-) A tolik hnojiva na kytky? Já na trvalky rozházím na jaře trochu cereritu nebo kompostu, maximálně pohnojím růže a vřesovištní rostliny speciálním hnojivem, ale... celý příspěvek >
Zaplevelení růže svraskalé, 19.5.2010
Vy pěstujete na zahradě jen rostliny, co jsou tu domácí?:-)
Lukon Glads, 18.5.2010
Já jsem od Lukon Glads taky nedávno objednala, rostliny přišly dost velké a dobře zakořeněné, bohužel pár taky polámaných vlivem špatného zabalení a hlavně špatného zacházení na poště, ale reklamace byla vyřízena opravdu rychlostí blesku, takže... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika