Příspěvky uživatele - 142.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadnuti balkonovych sazenic, 17.5.2010
Mám podobný problém, před 14 dny jsem vysadila Milion bells a teď mi dvě sazenice začaly vadnout, zrovna v tom truhlíku, který je přistíněný pověšeným prádlem, ty co jsou na slunci jsou O.K. Stejně ani slunce moc nebylo.
Jak se jmenuje tato trvalka?, 17.5.2010
Jo, jo, jo, mám dva,  oba už budou kvést. A koukala jsem, že mám na záhoně ještě dva miniaturní, sami se asi rozsemenily, tak je někam přesadím.
Jak se jmenuje tato trvalka?, 16.5.2010
Díky!
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 16.5.2010
Teda Mirku, to je úplná provokace s těmi vašimi rajčaty.:-)
Proč usychá višeň?, 16.5.2010
Teď mě napadlo, nemůže to být moniliová spála? Stříkala jsem proti ní meruňky, ale višně ne. Pomůže jí ještě teď postříkat?
Jak se jmenuje tato trvalka?, 16.5.2010 Obsahuje fotku
Díky předem.
Proč usychá višeň?, 16.5.2010 Obsahuje fotku
A zde
Proč usychá višeň?, 16.5.2010 Obsahuje fotku
Tady foto:
Proč usychá višeň?, 16.5.2010
Prosím poraďte čím může trpět tato višeň a co se s tím dá dělat. Je už celkem stará, ale má dobré višně a byla vždy celkem "bezúdržbová".
Patizony a cukety ve stínu?, 16.5.2010
Honzo, díky, máte pravdu, že za vyzkoušení nic nedám, při nejhorším nebude velká úroda, ale je lepší než tam nemít nic. Část cuket a patizonu budu mít na slunci, jen mi bylo líto toho nevyužitého místa.
Nejchutnější rajčata, 15.5.2010
Pro Pražáky: Dnes jsem byla koupit přísadu v tržnici v Holešovicích a byla jsem docela překvapená malým sortimentem. Prodávalo se vlastně jen Start, Stupické, Tornádo, vyjímečně Bonset, jeden prodejce měl TIpo a Toro, pak bezejmenné cherry žluté a... celý příspěvek >
Patizony a cukety ve stínu?, 15.5.2010
Prosím o radu, je možné je vysadit do stínu? Porostou? Uzrají? Máme totiž ve stínu kompost, bezvadně by tam rostly, ale nevím jestli jim ten stín nebude vadit
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 15.5.2010
Vím, že počasí není zrovna nepříznivější, ale mrznout už snad nebude. Máte už rajčata venku nebo jste ještě nepřesadili?
Stříkat angrešt preventivně proti padlí?, 11.5.2010
No, ono už je ale dost dlouho po odkvětu, plody už mají skoro 1 cm.:-)
Stříkat angrešt preventivně proti padlí?, 11.5.2010
Prosím o radu, už jsem letos preventivně stříkala angrešt proti padlí, zatím se neobjevuje, ale nevím jestli ještě postřik zopakovat nebo už ne. Mám odrůdy rezistentní i nerezistentní.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika