Příspěvky uživatele - 96.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré stromy s rakovinou, 10.1.2015
Máme velmi starou zahradu se starými stromy. Většina jsou zimní odrůdy jablek, které babička v minulosti skladovala, nějaké třešně a ořešáky. Na zahradě jsou také dva velké stromy (cca 10m) s panenskými jablky, která hodně plodí a je znich výborný... celý příspěvek >
Bagrování kolem třešně, 10.1.2015
Dobrý den, strom chci zachovat. Je relativně mladý, má krásné velké sladké plody a ostatní třešně na zahradě už jsou za zenitem. Zahrada je hodně stará, většina stromů mimo panenských jablek má rakovinu a jsou zralé na pokácení.
Jakou motorovou pilu?, 10.1.2015
Jakou gumovou objímku máte na mysli? Na obr. 2 podle spojky není podle mne husqvarna...
Pila do probirky a na tezbu, 8.1.2015
Ta spojka ven není "nepodařená", to je cílený záměr. I když to někdo nemá rád. Na věci to samozřejmě nic nemění...
Přístavek k zahradnímu domku, 8.1.2015
Je to řádově levnější. Navíc téměř žádné základy (stavba je extrémně lehká). Stavěl jsem větší chatu z obyčejných stavebních prken. Akorát ta technologie má svá pravidla, postupy a není snadné o nich u nás sehnat nějaké podklady a nastudovat... celý příspěvek >
Přístavek k zahradnímu domku, 7.1.2015
Zbourat, zvednout 30cm nad zem a postavit dřevěnou americkým systémem "two by four" (chce si to trošku nastudovat). Tj. kostra z prken, zevnitř SDK, zvenku OSB, uprostřed izolace. Stavba na 1 týden včetně střechy. Lehká, rychá, modifikovatelná,... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 7.1.2015
V Číně jsou dnes špičkové technoogie. Jak oblečení tak speciální materiály se dnes nešijí nikde než v číně. Počítače, přenosová a telekomunikační technika jako Huawei a Lenovo a další má také čínské základy. Tam kde si firma pečlivě hlídá materiály,... celý příspěvek >
Stopy ve sněhu, 7.1.2015
 ono bohužel na té fotce není skoro nic vidět. Je málo kontrastní. Tipuji na focení vpodvečer nebo při zamračené obloze. Nešlo by to příště vyfotit při šikmém světle? Třeba s odrazem světla (blesk ze strany, odražený bílým papírem atp.) aby byly... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 6.1.2015
To mě taky hlava nebere-o žádných speciálních "technických řešeních" tu zatím nebyla řeč. Ale přesto už víme, že nich víme jen houby, neznáme je a když je známe tak jen z amatérských zdrojů... :-) By mě taky zajímalo o jaké speciality jsem... celý příspěvek >
Stopy ve sněhu, 3.1.2015 Obsahuje fotku
Ještě možná abych to upřesnil tak hovořím o těchto stopách na obrázku. Všimněte si také, že některé chodbičky náhle začnají i končí ui když je sníh stále stejně hluboký . Bylo by také dobré znát kvalitu sněhu-jestli to byl prašan nebo měl... celý příspěvek >
Stopy ve sněhu, 3.1.2015
No já si taky nemyslím, že chodbičky jsou veverčí. Mísí se tam několik stop
Stopy ve sněhu, 3.1.2015
No právě to postavení a vzdálenost stop tomu odpovídá.
Bagrování kolem třešně, 2.1.2015
Máme jednu 30 let starou třešeň asi 50cm od plotu, který se bude tento rok přestavovat. Dřív neměl podezdívku, teď tam nějakou chceme a to znamená vybagrovat 80cm do hloubky základ. Určitě narazíme i na hlavní kořeny. Dají se nějak zkrátit a... celý příspěvek >
Stopy ve sněhu, 2.1.2015
Veverka má stopy menší (celá čtveřice veverčích stop se často "vejde" do chlapské dlaně), vždy jsou to 4 šlápoty-přední tlapky jsou vedle sebe. Na zemi nedělá tak dlouhé skoky..
Stopy ve sněhu, 2.1.2015
Přesně tak, zajíc. Králicí jsou nás téměř vyhubeni, nepeláší a drží se nory. Pelášil zprava doleva. Přední tlapky jsou vždy za sebou, zadní předbíhají přední. Skok klidně i 3metry. V zadních (ta dvojice široko od sebe) by mohly být patrné i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika