Příspěvky uživatele - 96.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 24.2.2015
Doporučím to co dělám sám. Olej by neměl být prošlý. Každý bioolej má nějakou trvanlivost. V žádném případě neberu nalévané oleje "ze sudu" byť jsou levnější. Nevím jak jsou staré, co je to zač, jaké jsou tam nečistoty, kdy byl... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 23.2.2015
Mluvím tu o zahrádkářích. Tam zas tolik mladíčků není. A jestli je tu a tam nějaký mladíček, tak tím jen hůře. V lese by si netroufli. Tam si profík koupí raději levnější řepný friťák a nebude riskovat pěkně mastnou pokutu a ztrátu místa. I když... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 23.2.2015
O těch olejích pro mazání je tady někde nebo na spřáteleném portálu celé vlákno s podrobnostmi. Bohužel se velmi mýlíte. Jak v tom zákazu (pouze bilogicky rozložitelné) tak v tom že se minerálníolej rozkládá. Je to nesmysl a poměrně dobře otestovaný... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 23.2.2015
Co vím tak MF prodává olej pro ztrátové mazání na minerální bázi Mogul Alfa Profi. A ten se opravdu nekazí desítky let. To mě by víc vadilo, že jeho používání je v rozporu se zákonem a že soused zasviní okolí a spodní vody olejovou mlhou.A nechápu... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 18.2.2015
Tu "kostku" s válečky taky doporučuji. Je to sice subjektivní zkušenost ale přijde mi nejlepším řešením. Malá, skladná, pilník se může i protáčet do strany ("po ostří"-nikoli opačně)  ahlavně: nasadí se na řetěz a i při pohybu řetězu do bojů... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 17.2.2015
Ona i blbě nabroušená pila (rozumněj pod nesprávným úhlem třeba když se brousí bez vodítka na koleně a pila se u toho mydlí sem a tam) řeže líp než tupá. Při přetáhnutí 2x-3x pilníkem se toho zas tak zkazit nedá ani pod nesprávným úhlem.
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 16.2.2015
Pro FO: vidím, že jsme se sešli s odpovědí na minutu stejně. :-) Naprosto s vámi souhlasím, že vychytávky (ať už Oregonu, Stihlu či jiné firmy) nejsou nijak jedinečné a výjimečné. Nemyslím si, že by běžný uživatel poznal rozdíl. Rovněž... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 16.2.2015
Omyl milý Stando, vím poměrně přesně co dělám. Nejde ani tak o to jak mi jde googlení. Jde o konkrétní technické informace, která jste si ani nenamáhal ověřit, natož pochopit. Rozumím, že teď nevíte, jak z toho ven a cítíte potřebu alespoň... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 16.2.2015
Úhel ostření závisí na materiálu řetězu. Ostřejší úhel=lepší úběr materiálu ale také kratší životnost ostří a ocel musí být houřevnatější a ne tak tvrdá aby nepraskala. Zuby řetězu se v tom nijak neliší od ostatních řezných nástrojů. Takže jedna... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 16.2.2015
Aniž bych se nějak chtěl dotknout řetězů Stihl tak si troufám napsat, že nemáte úplně pravdu. Nejde o použití "cizích slov". Každá firma, když něco vymyslí tak to také pojmenuje. Oregon není česká firma tak holt nepoužívá češtinu :-) Vibe Ban je... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 15.2.2015
Doporučuji kouknout na pár videí. (...tedy myšleno youtube-nic osobního  nebo návodů na webu.  Správný pilník a jednoduché vodítko -ať už to nasazené na pilníku nebo to válečkové  od Husqvarny, které mě osobně sedí více. Nedělejte... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 8.2.2015
2 metry je na houby. To jen namlsá... :-)
Prilba k motorove pile, 4.2.2015
A no jooo porád... Protože se mi ten Petzl líbil tak ještě doplním, že vyhovuje průmyslovému standardu EN 397 a EN 12492.. Co se týká dalších homologacích tak netuším. TAky nevím jestli je nějaká specifická homologace pro ČR, pro EU nebo... celý příspěvek >
Prilba k motorove pile, 4.2.2015
No jo, jenomže kdyby tam napsal správně: "Přilba na ochranu hlavy na krku těla, z jehož ramen vedou paže končící rukama držícíma v dlaních pevně běžící motorovou pilu na řezání dřeva a touto pilou řezající "...tak by se mu to nevešlo do nadpisu..
Prilba k motorove pile, 4.2.2015
Každý děkujeme čím umíme Mám pár let přilbu od Oregonu-drátěný štít+sluchátka... Sám si ale po pravdě nejsem vědom nějakého zásadního rozdílu mezi současnými výrobky HQ/Stihl/Oregon. Zdají se mi totožné.Jen pár zkušeností-sluchátka umožňují... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika