Příspěvky uživatele - 96.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila na špalkování, 29.1.2015
Bacha, tečka či adresa mnoho neznamená. Klidně to může vyrábět továrna na zakázku. Stejně jako světlomety pro Škodovku nevyrábí Škodovka. A také to neznamená, že to je špatná pila.
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Díky:-)
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Neodvětvuju a pružiny zatím drží-alespoň mi to tak přišlo z diskuzí, že si na to hlvaně stěžovali. Prostě se větve nesmí sekat Ale zajímalo by mě co se všechno změnilo při tom faceliftu. Proč tam nepasuje starší spojka? Jiný rozměr?
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Nejde o to aby "profi pila vydržela neprofesiální použití". Nýbrž opačně! Aby farma farma vydržela profi zápřah
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
NO jo, je to pech  :-) Ale hodně s ní špalkuju a to je větší záhul...
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Mám starou, původní hranatý 3/8". K nové zatím, bohužel, nemám důvod. Stále drží, funguje jak má... :-(
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Já mám pocit že ta.325" se začala dávat kvůli nižší ceně. Aby se jim líp prodávala. Já mám 3/8" a je to naprostá pohoda. Moc nerozumím že nejde přehodit prstýnek-on je v celku se spojkou? Spur místo rim? To by mě asi mrzelo.
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Ne ne, já mám právě tu 560. Koupil jsem jí před pár lety na webu pří mo tady v ČR ale ta firma jí už neprodává. 562 se mi tolik nelíbí, je moc hrbatá. A delší lištu nepotřebuju (maximum je 61cm -to stejně nevyužiku). Hranatý řetěz... Ty... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Původně 560XP byla pro evropskýtrh, 562XP pro USA. 560 má 38cm lištu, řetěz 3/8" (ale jsou prý i jiné kombinace řezné soupravy-jednu dobu snad i s 0,325")+malé uchycení lišty. 562 má větší vzduch filtr a tedy i vyšší kryt (z profilu je hrbatá... celý příspěvek >
Záměna řetězu, 19.1.2015
Pokud nejsou oba řetězy pravidelně netočíte na pile a nejsou stejně opotřebené taky bych se taky přimlouval za novou řetězku. Vytahaný řetěz udělá větší vůli v řetězce a ta pak rychleji poškodí i druhý řetěz.  Je ovšem otázka jak často... celý příspěvek >
Brambory hnijí ve sklepě, 15.1.2015
Natučené...?
Jakou motorovou pilu?, 14.1.2015
Také považuji Jonsered za velmi kvalitní. NEdivil bych se kdyby byly lepší než Dolmar. A pořád se dají koupit. Věřím že dnes není problém ani oprava. Tedy pokud nejste profík a nepotřehujete do druhého dne vyměnit nový válec nebo píst. A pokud profík... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 12.1.2015
A co pily Jonsered? Považoval jsme je za slušné (dcera Husqvarny, klasická konstrukce pily). Sice teď postupně ruší (nebo už zrušili?) zastoupení v ČR ale koupit se dají, opravit to dokáže každý servis, náhradní díly jsou k sehnání nebo stejné jako u... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 11.1.2015
 Dík. Mám taky 560 a funguje bez problémů. Tak jsem napřed nechápal. Na fotce nebyl vidět ten zlom plechu. Pěkná ptákovina...
Jakou motorovou pilu?, 10.1.2015
Díky za vysvětlení :-) Nebylo mi jasné o čem je řeč... Jestli mluvíte o tom černém gumovém oválném těsnění na výstupu mazání lišty umístěném těsně nad uchycením lišty, tak od pohledu naprosto stejně jsou řešené i profi HQ pily. Gumová příruby,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika