Příspěvky uživatele - 199.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jste také fandové do bylinek?, 19.10.2009
kari je smil italský
Kustovnice čínská, 15.9.2009
Všechny kustovnice jsou GOJI :-)
Kustovnice čínská, 31.8.2009
A jak je ta rostlina stará a co tak ukázat foto? Dík
Shnilé kořeny, 19.8.2009
Dostal jsem poštou kiwi, které mělo úplně žluté listy a po měsící lopoty mi začalo stejně usychat. Nakonec jsem ho vykopal a sprchou odsprchoval hlínu z kořenů a zjistul, že v podstatě všechny jsou už mrtvé, až na pár bílých kousků, které zůstali na... celý příspěvek >
Libeček, 8.8.2009
Díky za info, právě jsem ho přestěhoval ze stínu na slunce kvůli místu a teď nemusím mít strach že neporoste. Jinak mě žloutnul, když jsem ho moc zaléval.
Jalovec obecný - koření, 7.8.2009
Tak teď jsem zmatený, někde tvrdí, že se může použít i jehličí a jinde píší, že je jedlý jen plod, no tak jak to vlastně je!?!
Jalovec obecný - koření, 7.8.2009
Ještě jeden odkaz - Rady ptáka Loskutáka
Jalovec obecný - koření, 7.8.2009
Ach jo, tak prozatím ho zkusím vyset a budu sledovat takových deset kousků a v průběhu budu hledat dál. Tady se asi odpovědi na původní otázku nedočkám.
Jalovec obecný - kde?, 7.8.2009
zde 
Jalovec obecný - koření, 7.8.2009
zde
Jalovec obecný - koření, 7.8.2009
Stejně jsou to rady k ničemu, protože Jalovec je dvoudoumý a tak ti může vyrůst samec bez plodů. Krom toho může mít šílený tvar, který zrovna nesedí do tvé zahrady a Jalovec taky roste pomalu, takže než se dočkáš plodů, můžeš umřít na české silnici... celý příspěvek >
Gikgo biloba Fastigiata - letošní přírůstky, 7.8.2009
Ano taky jsem si všiml, že Ginkgo nemá rádo mokro když jsem ho okopal aby rychleji vyschla zemina a ona pak vyschla začas teprve v srpnu rašit. No Ginkgo hold radši méně vody a co se týče slunka, to mu asi tak vadit nebude důležitá je né moc dlouho... celý příspěvek >
Libeček, 7.8.2009
Má rád Libeček polostín nebo plný úpal? Kde ho máte vy na zahrádce a jak je velký? Dík
Jalovec obecný - koření, 7.8.2009
S tím vysetím to zkusím, dobrý nápad dík. Jinak by měl být v přirodě chráněný, jestli se nepletu.
Jalovec obecný - koření, 5.8.2009
No toho se právě obávám, protože v jedné školce, když jsem se zeptal, jestli si je paní jista, že jde o Jalovec obecný ten nejedovatý, tak se od toho distancovala, protože si nebyla jista, takže hledám někoho, kdo s tím má zkušenosti.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika