Příspěvky uživatele - 199.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysazení bylinek, 16.4.2010
Bazalku vždy zasívám v březnu za okno a pak sazeničky přesazuju v květnu ven. Dřív bych ji rozhodně ven nedával, nevydrží ani nízké teploty nad nulou, na rozdíl od majoránky. Rozmarýna se může dát ven hned, já ji mám celý rok venku.... celý příspěvek >
Kiwi Jenny, 16.4.2010
Minulý rok v červenci jsem si koupil velkoplodé kiwi v místním zahradnictví, když jsem šel náhodou kolem z nemocnice, kde mi umřela zrovna babička, abych si udělal radost a zasadil ho jen tak na provizorní místo. Když začalo nadějně dost rychle růst,... celý příspěvek >
Muchovnik - kterou odrodu, 11.4.2010
Já mám z kruhu semenáč Northline. Oni to tam asi sem tam mění. Zatím ještě neplodí, kupoval jsem ho minulý rok, ale roste a má se k světu, hned jak bude nějaká bobule, tak poreferuji. Zkusím to srovnat z borůvkama lesníma kanadskýma i s kamčatským... celý příspěvek >
Meduňka, 10.4.2010
Když to tak čtu, tak jsem se rozhodl, že Meduňku zruším. Pěstuji jen ty byliny, které se dají použít jako koření do jídla. Meduňka je v podstatě dobrá jen na čaj, nedokážu si představit, že bych ji dával do salátů či nápojů, radši použiji... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 10.4.2010
U nás bylo mínus dvacet a kustovnice přežila celá a taky se zelená, jen jestli bude mít letos plody, protože ji mám třetím rokem a to prý má začít plodit.
Asimina Triloba, 9.4.2010
Georgiu prodávají bez pár korun za 1500 a Primu za 1000. To mi přijde moc za rostlinu u které není jisté jestli dozraje ovoce a jestli vůbec u nás vyroste.
Hurmikaki, tomel japonský, 9.4.2010
Kde jste to kiwi koupil a jaká odrůda? Prodává se totiž ledascos.
Asimina Triloba, 9.4.2010
Hlavně mě zajímá Georgia a Prima. Dozrají na stromě v oblasti Kroměříže a jak chutnají?
Asimina Triloba, 9.4.2010
Už jste ji někdo ochutnal? Jakou má opravdu chuť. Má smysl za tu rostlinu dávat takové hříšné peníze, nebo chutná jako hruška?
Magi bylinka, 6.4.2010
Mě Smil tuto zimu přežil tak, že celý uschl až na kmínek u země a z něj teď vyrašily nové výhony. Minulý rok jsem ho sázel v červenci, tak jsem byl zvědav, jestli přežije a ejhle přežil i -20.  Vůbec jsem ho nechránil, byl na něm jen... celý příspěvek >
Použití Jiaogulanu, 6.4.2010
Já jím všechny listy, pořádně je v ústech rozkoušu, ale připravte se na trpkou chuť, je třeba si na ni zvyknout, ale co by člověk neudělal pro své zdraví, že :-)
Záchrana kiwi, 4.3.2010
Dobrý den, neměl jsem kde přezimovat zapíchlé větvičky kiwi, tak jsem je dal v paneláku do sklepa. Samci přežili a už raší, ale samicím uschla nadzemní část i když kořenovou část mají pěkně bílou a živou. Poraďte mi co teď s tím: mám tu aktivní dolní... celý příspěvek >
Ženšen, 3.3.2010
Slyšel jsem, že pravý ženšen se pěstuje i v Evropě, někde v Německu, nevíte o tom někdo něco? Německy neumím :-)
Magi bylinka, 22.12.2009
Rozhodně smil italský je cítit více po maggi než libeček. Já mám dva druhy smilu jeden voní jako maggi a druhý jako kari a liší se také velikostí lístků. Libeček voní spíše jako petrželka.
Kustovnice čínská, 22.12.2009
Kde jsi na tyto nesmyslné informace přišel?!?! Takže v americe kde se prodává Lycium Barbarum jsou teď už všichni otrávení a mrtví. A o jaké evropské to bože mluvíš. Všechny jsou z číny a všechny jsou ty samé, možná jen ty lístečky se liší kvůli... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika