Příspěvky uživatele - 199.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je meloun?, 28.4.2010
Co je sladké je prostě ovoce a co se solí je prostě zelenina a kdo to bude prznit a komplikovat svou intelektuální afektovaností, tomu sebereme titul :-)
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 28.4.2010
A dáváte ten Lilek také až v červnu ven, nebo máte nějaký zaručený postup?
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 26.4.2010
Dík za foto. Tak to jste mě móc všichni potěšili :-) Ta odpověď s velikostí vajíček mě zklamala, byla to asi nějaká divná odrůda, nebo málo vody či přešli chladem. Už mám sazenice za oknem, které jsem v březnu zasel a říkal jsem si, že... celý příspěvek >
Vysazení bylinek, 25.4.2010
Já jsem ji měl na záhoně, ale daroval jsem ji, protože spíš voněla jako oregáno než majoránka.
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 25.4.2010
Máte s Lilkem někdo nějaké zkušenosti? Jedná se mi o pěstování venku bez skleníku a pařeniště.
Bylinkový záhon, 25.4.2010
Oprava: Šalvěj pěstuji jen jednu, něchtě jsem ji tam napsal dvakrát a mezi jednoletky ještě musím doplnit Fenykl.
Bylinkový záhon, 24.4.2010
Nic ve zlém, ale Brutnák není koření, to je spíš zelenina (něco jako salát :-) U použití Levandule záleží na jejím druhu. Já jsem si koupil ve specializovaném zahradnictví Levanduli Provensálskou, která se používá do jmenovaného koření. Má... celý příspěvek >
Libeček, 22.4.2010
Myši žerou Libeček? A kořeny nebo nať?
Majoránka, 22.4.2010
O jakou péči se jedná? Moje péče spočívá v zalévání a odplevelování a Majoránka roste a voní jak má, tak nevím jaká péče souvisí s předpěstováváním. Můžete to upřesnit?
Libeček, 22.4.2010
To zírám, Tymiján byl totiž jediný z koření co mám na záhonu, který se tvářil jakoby žádná zima nebyla, pomalu jako smrk :-) Usoudil jsem z toho, že ze všeho koření u nás je nejodolnější. Možná vám ho fakt někdo vokousal. No a Libeček mi taky zmizel... celý příspěvek >
Kiwi - zakoření?, 22.4.2010
Nejlépe mi zakořeňují zdřevnatělé větvičky tlusté jako tužka. Daří se jim jak ve vodě, tak ve stále vlhkém substrátu. KIWI je jak plevel, zakořeňovali mi jak ty co jsem ustřihl v dubnu, tak ty, co jsem ustřihl v červenci. Později to nemá smysl,... celý příspěvek >
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 22.4.2010
Já pěstuji na netkané ČERNÉ textilii papriky a lilek. Černá barva převádí světlo na teplo a půda je vyhřátější a sálá víc teplo. Textilie udržuje vhkost. Prostě paráda :-)
Majoránka, 22.4.2010
Předsazovat majoránku je zbytečné už kvůli její velikosti. Pokud ji člověk chce mít dost, tak by těch kelímků musel mít alespoň 20. I odborníci ji doporučují sázet rovnou do země. Přesazovat ji z hlíny nebo z truhlíku musí být pěkná pakárna. Krom... celý příspěvek >
Libeček, 21.4.2010
Přirovnání: Lybeček se chová třeba jako líska nebo jako aloe vera, roste přímo ze sebe a vedle sebe a velmi pomalu, takže nehrozí vůbec zaplevelení narozdíl od máty, která má oddenky.
Majoránka, 21.4.2010
Majoránka se narozdíl od Bazalky nepředsazuje, ale rovnou se semínka sejí do hlíny v květnu. Možná proto vám nevzešla.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika