Příspěvky uživatele - 26.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Radiaca páka na vari, 20.5.2010
S dvojmontáží obráceně sestavených šípových pneumatik se lze setkat častěji i u velkých traktorů. Známý šofér z JZD mi vysvětlil, že je to dobré mj. pro couvání, což Vari pana J.S. dělá často (viz jeho příspěvky). P.G.
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 18.5.2010
Karel - výměna je natolik otravná věc, že u nás neznám nikoho, který by si nepořídil druhou převodovku. Většinou rotavátorovou, někteří mají i druhou pojezdovou. P.G.
Stiga Turbo 50 S, 17.5.2010
U takové vysoké trávy to seču s trochu vyšším pokosem a bez koše. Až tráva oschne tak ji zhrabu a pak přejedu trávník znovu s košem, kvůli lepšímu vzhledu. Zdá se mi to časově méně náročné a nemusím sekačku neustále trápit přerušovaným během. P.G.
Přestavba MF70 na čtyřtakr, 16.5.2010
Dobrý den, mám v úmyslu vyřešit výměnu motoru MF70 za motor KAMA KG270. Může někdo vložit nákres potřebné příruby? Díky. pkantor@centrum.cz
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 12.5.2010
Pan J.S.má nože prudce zahnuté, které do hloubky, zejména v tvrdé zemi, tak ochotně nejdou. Hodí se spíše na rotavátorování např. vinohradu, kde kypříme jen několik centimetrů. Já mám nože ohnuté do většího oblouku, které ochotněji vnikají do... celý příspěvek >
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 12.5.2010
Dělám s rotavátorem (Tera, Vari) téměř 30 let. Věřte, že výrobce to vyřešil dobře. Jasné je, že se lehčeji dělá s méně těžkými stroji - např. Slovenský PA50 je výborný. Rotavátoruji vinohrad (během sezony i po zimě - neořu), pole po hluboké orbě, v... celý příspěvek >
Výběr sekačky 15000 Kč, 12.5.2010
Chce to vypnout posuv (moc rychlý) a nebrat záběr v max. šíři sekačky. Nebo si koupit sekačku s více rychlostmi. P.G.
Výběr zahradního traktoru, 10.5.2010
Dobrý den, před několika léty jsou rovněž řešil diléma :výběr zahrad.traktoru.Rozhodoval jsem se mezi Hondou a Starjet.Po návštěvě u prodejce vyhrál Starjet (p2),pro svoji bytelnou konstrukci podvozku a hlavně kvůli mulčovací záslepce, která se... celý příspěvek >
Předváděcí stroje, 6.5.2010
Třeba jsou to vrácené stroje od zákazníků, opravené a znovu prodávané. Nebo maskovací akce na levný čínský šmejdy, ale mezi takové zase HQ nepatří, takže kdo ví...
Sekačka Snapper ERDS 16675, 3.5.2010
Snapper NE! Měl jsem ji a po týdnu pro nespokojenost vrátil, koupil jsem si Ibeu 4727 a to je úplně někde jinde! Psal jsem o tom zhruba před rokem v některých příspěvcích - chce to vyhledat. Snapper má dobrý jen motor, ostatní naprd. Další dobrou... celý příspěvek >
Stiga Turbo Combi 53 S (koš), 30.4.2010
Vše už bylo řečeno: Obráceně namontovaný nůž, nízké otáčky (překontrolovat), nevhodná geometrie nože - musí mít lopatky. Koš z kvalitní tkaniny nemůže být na vině. Pokud servisáci tvrdí, že jiné než ploché nože nejsou k dispozici, nakopejte jim... celý příspěvek >
Weibang WB 486 SB Alu, 29.4.2010
Je faktem, že je koš u Vegy nakloněn více, než bývá obvyklé. I pojezd je takový nějaký divný, je poznat, že stojí 5,5 tis. Kč. Chvíli jsem s ní sekal, pak předal švagrovi a koupil za 10 tis. IBEA 4727. Bylo to jako přesedlat z Favoritu do... celý příspěvek >
Weibang WB 486 SB Alu, 29.4.2010
Otáčky se na Vega přidávají přihnutím nějaké páčky - dělal mi to mechanik za pomocí otáčkoměru. Jinak tento motor můj mechanik považuje za výborný, má prý klasická ložiska, litinovou vložku válce - snad kopie starší Hondy. Samozřejmě se u Číňanů... celý příspěvek >
Weibang WB 486 SB Alu, 29.4.2010
U Vegy je problém v nízkých otáčkách - kvůli hlučnosti jsou nastaveny nízko. Měl jsem ten samý problém a v servisu zvýšili otáčky a koš se nyní plní parádně. Je však faktem, že se úměrně s otáčkami zvýší rychlost pojezdu.
Zametací stroj na dvůr, 23.4.2010
Dříve se po statku pohybovaly slepice a jiná zvířátka, která trávu zlikvidovala. Když nemůžete používat chemii, tak zkuste oheň. Já mám nahřívák na ipu s plynovou bombou, stačí plamenem trávu líznout a za dva dny je po ní. Sice se to musí za čas... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika