Příspěvky uživatele - 26.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tovární malotraktor na silnici, 13.6.2009
Jane, vy jste asi z velkého města, že o této problematice v praxi moc nevíte. Na malotraktory, frézy domácí a tovární výroby bez registrace se povinné ručení běžně uzavírá. A provoz se toleruje, neznám nikoho, kdo by byl pokutován, že jede s... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRG 465 SDE, 28.5.2009
Podle mne žádné klínky a střižné kolíky nemohou dostatečně fungovat. Mám již druhou sekačku a žádný jištění tam není, nůž drží pouhým přitažením šroubu a přesto by to ohnutí kliky nezabránilo. Další jištění klínky a kolíky je zbytečné. Profi sekačky... celý příspěvek >
Jak čistíte po práci benzínovou sekačku?, 11.5.2009
Také sekačku čistím tlakovou vodou, vydrží tak mnohem déle - téměř žádná koroze. Jen sekačku naklápím na sebe - svíčkou nahoru. J.G.
Mech v dlažbě - v dosahu květin a trávníku, 6.5.2009
Postříkat rozpuštěnou zelenou skalicí a po zhnědnutí vystříkat spáry tlakovou myčkou a zasypat vhodným štěrkem.
Elektrická pila Dolmar verzus Stihl, 25.4.2009
Lukáši, je vidět, že nemáš absulutně přehled a zkušenosti. To, že za komunistů byly u nás protěžovány pouze HQ a Stihl neznamená, že značka Dolmar je něco méněcenného. V Německu je cenově na úrovni Stihlu a myslím, že ve farmářkách je lepší než Stihl... celý příspěvek >
Co víte o sekačce ABG 580?, 22.4.2009
Tuto sekačku jsem ještě neměl v rukách, co o ní víte? Informace dovozce jsou velmi omezené.
MTD, Yard-man, Stiga, 21.4.2009
Co tu stále melete o korozi způsobené stříkající vodou? Už jsem to psal v jiném vlákně, já používám tlakovou myčku na sekačce z r.1996 a žádná koroze na skeletu ani jinde není! Jen blbec by stříkal do motoru, nebo do koleček, které jsou vně skeletu.... celý příspěvek >
Rotační sekačka, 21.4.2009
Asi se již nevyrábí, teď mi dosloužila sekačka (z r. 1996) s motorem Sachs - kompletováno v Motoru Jikov, a náhradu jsem nesehnal. Přitom to byl lehký, výkonný a spolehlivý pracant, perfektní svahová dostupnost. I nyní je v dobré kondici, bohužel... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 15.4.2009
Vymakané Hondy? Motory jsem nehanil, jen jsem psal o vysoké ceně. A vlastní sekačky? Běžný nízký standart, alespoň u té, který má již 4 roky soused. Podřadná ložiska v kolech a skelet, který koupíte od jiných výrobců levněji. Zkrátka nic moc. Můj BS... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 15.4.2009
Mám Snappera, ale proto, že mne stál jenom 10000,- a že mi 48 cm stačí. Bez slevy bych rozhodně bral Megu 4750, za stejný peníz lepší převodovka (3 stupně - spolehlivější než u Snapperu), přepychový motor, který zvládne i přerostlou trávu a... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 10.4.2009
No, má první pila Sachs Dolmar, koupená v Tuzexu v r.1987 mi slouží dodnes (vedle nové PS500). V čem je rozdíl? Nové pily pracují s menším podílem oleje (1:50) a s mnohem chudší směsí. To znamená, že oleje bylo u starých pil pro mazání k dispozici... celý příspěvek >
Pozinkovat šasi sekačky?, 8.4.2009
Smysl má pouze žárový zinek, pozor - váží se až po nanesení, takže váha bývá o něco vyšší. Cena je dobrá. Po zinkování bych nanesl komaxit, je to levnější a pěknější, než to stříkat doma. Dobrá lakovna má i úpravu čerstvého zinku - na to se napřed... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 6.4.2009
GI: předběhl jste mne, ale na Vaši otázku Vám odpovím: Protože spousta motorkářů se mimo svých motorek chopí i svých pil.
Stáří benzinu do pily, 6.4.2009
Už to tu padlo několikrát, pokud je čistý benzin v uzavřené nádobě (a to odvětraná nádrž motorky není), tak se dá bez problémů min. 3 měsíce skladovat. Více bych neriskoval, poněvadž nevíte, jak dlouho byl před tím benzín skladován. Co se týká... celý příspěvek >
husqvarna 55, 5.4.2009
Dobrý den, celý minulý týden jsem strávil v lese při řezání dřeva, nejsem profík, ale kdybych si měl vybrat, jdu do HQ 55. Měl jsem možnost pracovat s HQ 55 (moje pila)a HQ 455 Rancher (pila od kamaráda). Pro info - spálili jsme celkem přes 35... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika