Příspěvky uživatele - 26.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malé zahradní nůžky, 2.11.2009
Ještě dodatek k Rostexkám- pro školkaře jsou vhodné právě kvůli jejich tuhosti a tím schopnosti dělat velmi čisté řezy špičkou ve stísněných podmínkách malých větviček. Můj soused je s oblibou používá ke střihu broskvoní, kde je tato vlastnost velmi... celý příspěvek >
Malé zahradní nůžky, 2.11.2009
Rostexky jsou po stránce tuhosti a životnosti velmi dobré. Zejména dobře lze díky tuhosti dělat čisté řezy samotnou špičkou, což jiné značky nesvedou. Zde ale jejich přednost končí. Když pominu vysokou hmotnost (jinak se tuhost těžko dosáhne), mají... celý příspěvek >
Malé zahradní nůžky, 2.11.2009
Jednoznačně BAHCO. Dělají se v různých velikostech, takže skvěle padnou do rukou. Jsou dražší - zhruba 600 - 1100 Kč dle typu. Nejlevnější jsou na nejmenovaném internetovém obchodě ze Znojma. Před časem jsem pro kamaráda koupil jejich čínské kopie za... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 25.9.2009
Dobrý den. Mám švestky v 50ti litrové bečce s uzávěrem na závit. Uzávěr jsem neměl dotažený na fest, uvnitř mi na některých švestkách vzniká taková bílá, místy i jakoby chlupatá plíseň. Je to v pořádku nebo ne? Žádné plesnivé švestky jsem tam... celý příspěvek >
Hlinikove zebriky, 7.9.2009
Jedině značka Hailo-werk. On je v žebřících sakra rozdíl. Stačí jej vysunout na max. výšku a vylézt si na něj. U levných poznáte malou tuhost (slabší profily, tloušťka a způsob zapertlování šprušlí, použití svařených profilů místo tažených).
Tlaková myčka, 7.9.2009
Odolné stroje začínají tak na 11-13 tis. Kč, např. Kranzle.
Oprava Stihl E10, popř. koupě nové. Poraďte, 2.9.2009
Pokud chcete kvalitu, tak doporučuji jen tyto dvě značky. Přečtěte si starší příspěvky, je v nich řečeno téměř vše. Narex je o něco silnější, Dolmar se lépe drží (podle mne). Pro tesařské práce rozhodně Dolmar, pro řezání kmenů Narex - pokud s ním... celý příspěvek >
Lepení nádrže motorové sekačky, 2.9.2009
Já bych se obrátil na lidi co svařují plasty v autoopravárenství.
Životnost motorů Honda GCV, 7.8.2009
Tak jsem byl včera u svého mechanika a ten mi říkal, že ho navštívil zástupce Hondy a bavili se o zvýšeném výskytu zničených motorů řady GCV, které zdaleka nedosáhly plánované životnosti 1200 hod. Důvodem není snížená kvalita motorů, ale mizerná... celý příspěvek >
Stroje danske značky Texas. Zkušenosti?, 20.7.2009
14.151 : Jste prodejce, takže vím, že jinak psát nemůžete. Já nejsem žádný prodejce, mám doma různou zahradní techniku od různých výrobců v různých kvalitativních třídách. Vlastním i křovinořez VeGA, který je podle fota stejný, ten samý se rovněž... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 15.7.2009
Kranzle nemá v ceně do 13000 konkurenci, jedná se o profi stroj s vysokou výdrží, sám mám typ Junior z r. 1995 a maká jako ďas.
Servis Oleo Mac Praha, 11.7.2009
Myslím že každy znás to má určitou část pravdy, ale pánové řekněme si jak to tu bylo dřív kdy internet skoro nebyl takže nebylo ani žádne porovnání a v době kdy jsem kupoval 740 stála obdobná konkurence přeci jen jiné peníze.Dneska bych volil jinak... celý příspěvek >
Servis Oleo Mac Praha, 11.7.2009
Pokud stroj jede jak má, tak nevidím duvod k návštěvě servisu pokud mažete kardan a čistíte vzduch filtr jak je psáno v návodu.Jestli už chcete něco udělat pro dobrý pocit tak dejte novy vzduch. a palivový fitr a novou svíčku, ale to jsou ukony... celý příspěvek >
Servis Oleo Mac Praha, 11.7.2009
Jsem taktéž majitelem křováku 740T od roku 2001 každou sezonu s ní kosím od 1 do 1.5 hektaru a taky jede bez jediné připomínky, tak mi pane 164.54 řekněte jak je to možné a podělte se o sve zkušenosti s touto značkou-jaky stroj a s jakým prac.... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 13.6.2009
Někteří píšete nesmysly bez znalosti praxe. Já např. vlastním udělanou frézu z ČZ 175 a ČP mi ji bez problémů pojistila. Stejně tak mnohým jiným známým. A ukažte mi někoho, kdo dostal pokutu za to, že jel po silnici s domácím samohybem - mám téměř 50... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika