Příspěvky uživatele - 19.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 240e nový model, 11.3.2009 Obsahuje fotku
Tie katalogy sú skutočne niekedy hrozné. Jedná sa častokrát o "strojové" preklady - teda bez rozmýšľania a voľby správneho výrazu v češtine alebo slovenčine. Aj na oficiálnych stránkach sú ukážkové príklady veľmi slabej odbornosti predajcov (nie je... celý příspěvek >
Ruční ruční řetězová pila, 26.2.2009
Len pre zaujímavosť: Zdokladované je používanie obdobnej reťaze vo Walese už okolo roku 1600. Používala sa v štôlňach...
Řezání ledu motorovou pilou, 21.2.2009
Poznám zopár výtvarníkov ktorí pracujú s ľadom. Ešte som to sám neskúsil, ale mám dojem, že sa používajú obyčajné aj tvrdokovové reťaze, ale bez mazania olejom. Pila sa prácou zahrieva, ľad sa topí a dostáva sa aj do drážky lišty, čím ju zároveň... celý příspěvek >
Prořezávání borovic, 1.1.2009
Tvarovanie sa robí aj u normálnych stromov, prečo by malo byť len u bonsajov a prečo by sa malo jednať o "prznenie"? Borovica vyzerá dobre aj s nepravidelnou korunou, tiež radšej upravím takýto strom aby som sa nemusel pod stromom plaziť ak... celý příspěvek >
Koupě motorové pily, 21.12.2008
ARB, ak je to tak, tak tiež by som to uvítal. Je totiž bežné, že na jednom mieste kúpim napríklad Bosch, Makitu, Metabo aj Narex. Je bežné, že kúpim na jednom mieste Nokiu, Siemens aj Samsung. Verím, že dobrý servisák dokáže opraviť Stihl, HQ aj... celý příspěvek >
Koupě motorové pily, 21.12.2008
Asi nevie, že profi píla môže byť aj celkom malý stroj pre prácu v korune stromu (stromová chirurgia), pri výtvarnej činnosti a profík má spravidla niekoľko strojov, pričom menší má na práce s menšími priemermi aby sa toľko neunavil... Prečo by mal... celý příspěvek >
Husqvarna 575, 23.11.2008
A to ja som s tým filtrom skutočne spokojný. MS 441 som nemal možnosť vyskúšať, ale MS 440 mala filter podstatne rýchlejšie zanesený. Nie pilinami ako na tom videu, ale prachom. Nie umelo vyvolaným stavom, ale používaním. Pracujem najmä s dubom,... celý příspěvek >
Tuning pily, 13.11.2008
Asi tak, ako každý motor. Myslím, že píly pre timbersport sú takto upravené. Ide tu o maximálny výkon počas krátkodobej záťaže aj za cenu rýchlejšieho "spotrebovania" stroja. Vyrábajú sa na tento účel aj špeciálne lišty. Aj iné exhibície kde ide o... celý příspěvek >
pila Stihl, 12.11.2008
Teraz ju používam menej, mám na nej natrvalo založenú carversku (lištu). Ja síce pílu očistím, mierne doladím, ale problémy takéhoto druhu nechám riešiť "lekárov". To je na tom to najhoršie, že keď potrebujem pracovať, musel by som to rozobrať,... celý příspěvek >
pila Stihl, 12.11.2008
To by mohlo vyriešiť aj môj problém (mám tiež MS 260). Nikto mi nevedel povedať, prečo píla niekedy pri štartovaní protestuje. Jednoducho keď nechcela naskočiť, tak ani za svet. Keď som ju nechal tak, prídem po pol hodinke, naskočila a šlapala na... celý příspěvek >
elektrická řetězová pila, 5.11.2008
U novej píly Vás nemusí to rozoberanie až tak zaujímať. Na to je záruka. U vecí náchylných na častejšie opravy je je treba zvážiť skôr nasledovné: Že ak nemáte pedajňu v mieste bydliska bude Vás to stáť cestu autom tam aj späť, že oprava netrvá... celý příspěvek >
elektrická řetězová pila, 4.11.2008
Ale nie. Od výroby Narexka maže dobre. Ale nie veľmi dlho. Ono to neustále rozoberanie a skladanie tiež omrzí. U tej Narexky však nejde len o to mazanie. Ďaľšou muchou je napríklad povolovanie reťaze... Ak stroj vyžaduje nadštandardnú opateru (v... celý příspěvek >
elektrická řetězová pila, 1.11.2008
Narex mám a zopár kolegov tiež. Mazanie je u narexiek z princípu problematické, novším dizajnom sa už po predchádzajúcich skúsenostiach zlákať nenecháme ani jeden... K tej obchodnej stratégii, obzvlášť pre 176.110: Ako som už napísal v inom vlákne,... celý příspěvek >
Dolmar PS-420, nebo 420C a proč?, 28.10.2008
Lenivosť nemá hranice... Občas mám záujemcov ktorí si vyžadujú osobné mailové odpovede, cez fórum ani počuť. Jeden takýto, keď som mu slušne vysvetlil že má používať fórum a nie mail mi mapísal jedno jediné neslušné slovo... Tak som využil čo... celý příspěvek >
Spotrebiteľský testík s STV, 27.10.2008
Ten test nebol veľmi objektívny. Píšem aj pre časopisy a sú mi známe požiadavky kladené na písanie článkov. Test bol zameraný na niekoľko značiek, avšak len jedna sa na záberoch vyskytovala až nadmieru často. Je úplne jedno o akú značku ide a je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika