Příspěvky uživatele - 19.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl profi?, 26.10.2008
Kúpil som pár rokov dozadu pílu (HQ) s automatickým dekompresným ventilom. Nemuselo sa teda nič stláčať. Ale ten automat sa vraj nejako neosvedčil. Mne sa tiež roztrhla tá gumená hadička, potom mi to servisák prerobil na klasiku. Taktiež tvrdil, že... celý příspěvek >
Stihl profi?, 25.10.2008
Chlapi, buďte trochu ohlľaduplní voči tým čo kupovali skorej. Však ja dneska ani nezaspím ako sa tie ceny majú a slintám už teraz! Neviem či je spln, ale zavíjal by som "AÚ"! (Pár voľných slov má na svedomí pol litra bieleho.)
Husqvarna x Stihl, 25.10.2008
S tým porovnávaním MS 440 a HQ 575 XP to sedí, stretol som sa s tým niekoľkokrát. Lenže nebola skôr 575 ako 441? Nádrže sa mi síce nepraskli, ale tá kýlovitá 357 XP sa prevrátila na vedľa stojacu pílu. Pri práci striedam píly a kladiem ich vedľa seba... celý příspěvek >
Husqvarna x Stihl, 23.10.2008
Musím si ešte zvykať že na tomto fóre sa vyká... Takže pane Radku, ono sa vlastne potvrdzuje to, že podstatnú úlohu má vlastné presvedčenie, vybudované a utvrdzované povedomie, alebo také niečo. Práve preto si myslím, že dôležitejšie ako samotná... celý příspěvek >
Husqvarna x Stihl, 22.10.2008
Tá kniha však čaro fóra nenahradí. Tu (na fóre) sú zastúpené osobné názory, vlastné jedinečné skúsenosti, je tu umožnený aj anonymný príspevok... Niektoré témy sú rozoberané s protichodnými názormi, čo je často príčinou sporov. Odborná kniha musí mať... celý příspěvek >
Husqvarna x Stihl, 21.10.2008
Patrí sa zareagovať. Pripravovaná kniha nie je o rezbárstve (takýchto titulov je už na našom trhu dostatok). Bude o práci s motorovou pílou a iným strojným vybavením. Ku spolupráci bolo vyzvané lesnícke učilište v Modre-Harmónii (SK) aj v Bzenci... celý příspěvek >
Husqvarna x Stihl, 19.10.2008
Častou otázkou s ktorou sa stretám je, ktorá motorová píla je lešia. Ak uvážime, že obe značky predstavujú lídrov vo svetovom meradle, odpoveď nieje jednoduchá. Aj z toho dôvodu, že každá z uvedených firiem svoje výrobky neustále inovuje a vyvíja... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 18.10.2008
Ej to som rád že tu sú ľudia u ktorých sa nájdu skúsenosti so staršími strojmi. Mám tiež Stihl AV ale 090. Ten starší typ. Teraz nefachčí, chýba tam viečko nádrže a neviem čo všetko... Bola by to paráda počuť ten zvuk a zaboriť to do dreva! Len ten... celý příspěvek >
Aku motorovú pílu kupit - HQ alebo Stihl, 17.10.2008
Motorová píla už v podstate prebrala štafetu po donedávna používaných hospodárskych pílach. Tieto sa síce stále používajú, ale s motorovkou sa dá obriadiť sad, pomôcť si pri oplotení, stavbe pergoly, dá sa ľahko do auta... Jednoducho, pre dom a... celý příspěvek >
Aku motorovú pílu kupit - HQ alebo Stihl, 14.10.2008
Používam Stihl MS 260 - 2,6 kW a som spokojný. Ale 13 000, -Sk by na to bolo asi málo aj pri veľmi dobrej akcii. Tu na fóre som sa stretol aj s názorom že uvedený stroj nikdy viac... Takže asi to bude o tom používaní. Husqvarna vychádza o nejakú tú... celý příspěvek >
Motorová pila do 5000kč, 11.10.2008
V Číne sa vyrábajú aj nekvalitné, ale aj vysoko kvalitné výrobky. Mimochodom, podľa auditov renomovaných firiem sa vyššia kvalita dosahuje v iných ako domovských krajinách. Prečo? Pretože riziko straty odberateľa je silnou existenčnou hrozbou. Ľudia... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 10.10.2008
Gude - celkom sa pozdáva, v inom vlákne som našiel aj dobré referencie. Síce je to trochu viac ako som si zaumienil, ale išiel by som do toho. Škoda len, že mám stále málo motorových píl, tak to bude ťažká voľba do čoho skôr investovať...
Bruska na řetěz, 10.10.2008
Má niekto skúsenosti aj s inými (cca 3 000, -Sk)?
Snižování omezovacích zubů, 9.10.2008
So servismi mám zlé skúsenosti. Keďže mením neustále pôsobiska, tak to bolo skoro vždy u iného "majstra". Spálenie ostria bolo u mnohých bežné, obmedzovací zub zostal bez povšimnutia, cena samozrejme ako od profíka najväčšieho kalibru. Ale nebudem to... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 29.9.2008
"Hupcuk" - reťazový zdvihák.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika