Příspěvky uživatele - 19.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická řetězová pila, 28.9.2008
Tá Dolmarka je dobrá voľba. V súčasnej dobe je najobľúbenejšou pílou medzi rezbármi. Má veľmi dobré užívateľské vlastnosti za dobrú cenu. S Narexkou mám provlémy s čerpadlom a hnacím kolesom, (teda úplne naopak ako je uvedené v úvode). Používal som... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 27.9.2008
Oleo -mac nepoužívam, ale zaujíma ma akým spôsobom vedia dostať články do tlače. Aj keď sa nejedná o reklamu, je to stále PR článok. Napísané je to veľmi dôverihodne, pôsobivosť na masy je teda spoľahlivá. Ešte ma zaujíma, odkedy je táto značka... celý příspěvek >
fiskars neboli jak je to už u tématu Není sekera jako sekera, 25.9.2008
Poznám aj dva prípady, kedy sa na fiskarske pri používaní zlomila rukoväť. Ten jeden prípad sa stal v Lábe, reklamáciu evidujú v predajni v Stupave. V tomto prípade to bol vraj priamy náraz rukoväťou na poleno (borec sa netrafil). Druhý prípad je z... celý příspěvek >
Publikácie o motorových pílach, 22.9.2008
No, niečo o pílení a pílach viem, ale potrebujem pre serióznu štúdiu aj názory a pripomienky ľudí, ktorí k tomu majú čo povedať. Ono taká publikácia kde sa na fotografie použije špičkové zariadenie JOBO ImageScan 8000 a digitálny čip IMACON Ixpres v... celý příspěvek >
Publikácie o motorových pílach, 22.9.2008
Upresním svoju otázku: Zaujímajú ma informácie z bývalého Československa, neskôr z Čiech a Slovenska. Používané typy motorových píl, dovoz a problémy s tým spojené. U nás boli vývoj, vplyvy, možnosti a ponuka úplne rozdielne ako v zahraničí. Teraz... celý příspěvek >
Publikácie o motorových pílach, 22.9.2008
Pracujem na štúdii (publikácii) ktorá je zameraná na (výtvarnú) prácu s motorovou pílou. K tomuto účelu potrebujem štatistické údaje, fotografie, doporučenie na literatúru, internetové zdroje, kontakty na ľudí z oboru, zberateľov motorových píl,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika