Příspěvky uživatele - 31.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hedelfingenská versus Kordia, 11.7.2014
Ešte by som doplnil že Kordia menej praská.   Stano
Hedelfingenská versus Kordia, 11.7.2014
Jediné negatívum Těchlovana vidím vo výraznom zmenšení plodov a zhoršení chuti pri veľmi veľkej násade, čo som pri Kordii nepozoroval.Obidve odrody sú každoročne v mojich podmienkach pri prezretí vynikajúce, pikantné,určite nie iba fádne... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 7.7.2014
Presne tak.Na zaťaženie 12 strapcov na rastlinu, by ste podľa tohto doporučenia mali mať 16 plnohodnotných letorastov.   Stano
Co vaše réva? (2014), 6.7.2014
Na jednom ruskom webe som našiel doporučenie zaťažovať Talisman 3 strapcami na 4 výhony.Takže by som to Mirku na vašom mieste možno prehodnotil.   Stano
Roubování slivoní v roce 2014, 8.6.2014
Ten Milanov Topmun bude pravdepodopbne Topimun.  Stano
Jak vám letos odkvetly jádroviny, 28.5.2014
Niektoré odrody si dali tento rok u mňa z nepochopiťeľných dôvodov pauzu.Popri tom vlani neboli nijak preťažené, mali dostatočné prírastky, zdravé listy bez príznakov nejakého deficitu, počasie v období kvitnutia bolo ideálne a napriek tomu minimálne... celý příspěvek >
Aké odrody?, 19.5.2014
To hafo je v mojom prípade 2,max.3 a je to v pohode.Vzdušný tvar, správna prebierka a pri zbere jablká s nejakou chrastičkou dávam bokom na spracovanie.   Stano
Aké odrody?, 19.5.2014
Keďže pravdepodobne máte dobré podmienky na pestovanie akejkoľvek u nás predávanej odrody, nemať klasiku-Golden Delicius by bolo chybou.Do zlatista vyzreté plody(nie zelenkavé ako v obchodoch) sú skutočnou lahôdkou.Ďalšia vynikajúca odroda je... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 30.4.2014
Slovplant predával Vostorg ako štepený, takže chyba sa stala podľa môjho názoru pravdepodobne na strane ich dodávateľa.To samozrejme nič nemení na tom že by mali bezodplatne zaslať novú sadenicu.  Stano
Hrušeň Clappova, 19.4.2014
 Platí totiž pravidlo, že čím je řez radikálnější, tím bude následný stromek větší.-to je úplná hlúposť.Výsledná veľkosť stromčeka vždy závisí od odrody, použitého podpníka, pôdnych pomerov, výživy a polohy.   Stano Podle fotek tipuji,... celý příspěvek >
Samosprašnost u ořešáků, 18.4.2014
Protože cizosprašnost je dána dřívějším kvetením jehněd a pozdějším kvetením samičích květů-minimálne pri odrodách Apollo, Buchlov,Saturn je to opačne, skôr kvitnú samičie kvety. Taky s velikostí stromu se samosprašnost zlepšuje-tomu sa mi nechce... celý příspěvek >
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 14.3.2014
Skúšal som vlani preniesť peľ z Issai na Kenn´s Red, v rôznych štádiách kvitnutia.Nepodario sa, a všetky kvety opadli.Vzdialenosť krov je asi 5 m. Stano
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 11.3.2014
Tak to by ste mali tým Kuprikolom ešte strieknuť jablone proti chrastavitosti, a marhule proti monílii a máte to komplet.  Stano
Korková zátka, 13.2.2014
Destiláty sa skladujú iba na stojato s celokorkovími zátkami.Platí že čím väčšie percento alkoholu, tým silnejšie rozpúšťadlo.Odstrániť žlté zafarbenie nepomôže, pretože je pálenka znehodnotená. Stano
Odrůda Pinova, 18.1.2014
Ešte by som doplnil že neznáša silnejší rez, po ktorom plodnosť vynecháva a úroda je iba symbolická. Stano
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika