Příspěvky uživatele - 31.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Natírání kmenu vápnem, 31.1.2015
...na jih od rovnoběžky 43,5 a zjistil jsem, že ovocnáři ošetřují kmeny vápnem i tam docela běžně Nedávno som videl arménsky film v ktorom bol marhuľový sad na svahu s tiež nabielenímí kmeňmi   Stano
Jak vést výchovný řez hrušně?, 27.1.2015
Myslím si že na druhé poschodie je ešte času dosť.   Stano
Japonská slivka, 4.1.2015
Z japonskými slivkami je to podľa môjho názoru to isté ako s ázijskými hruškami.Na záhradke stačí jeden strom s viacerými odrodami naštepenými v korune(spestrí chute a nezaberie veľa miesta).   Stano
Činska vinna reva, 31.12.2014
Možno to nebudú ani čínske odrody, ale skôr japonské.   Stano
Vysazení třešně, 6.12.2014
Ako som písal-pôdu mám kvalitnú, hlbokú,bez kameňov, pravdepodobne naplavenina, od 50 cm pieskovitú.Pozemok je na rovine, zatrávnený takže erózia nehrozí.Možno je to reakciou podnože na vyššiu spodnú vodu, u čerešní v najbližšom okolí však toto... celý příspěvek >
Vysazení třešně, 1.12.2014
Stromčeky pri výsadbe nikdy neuväzujem, iba na jar vyrovnám potiahnutím a prišliapnutím z uvoľnenej strany.Vyväzujem iba krivé výpestky, ktoré chcem v prvom roku vyrovnať.Stromček Těchlovana bol vysadený do hĺbky ako rástol v škôlke(na čerešni to... celý příspěvek >
Vysazení třešně, 1.12.2014
Až se kopeček časem slehne, bude třešeń na úrovni terénu a nebo nepatrně nad, což není na závadu.-Mám na to iný názor, pretože u mňa vysadenému Těchlovanu na vtáčnici po 10 rokoch začali natoľko trčať korene že je problematické kosenie s kosačkou,... celý příspěvek >
Vylévání sudů?, 18.11.2014
Na zahrade mávam vodu v starej liatinovej vani.Keď voda zamrzne po spodok tak sa ľad jednoducho odďelí, a zodvihne.Nevyzerá to síce bohvieako, ale je to praktické.  Stano
Pink Lady, 12.11.2014
A na to ste prišli ako?  Stano
Rez na slivonii?, 31.8.2014
Pokiaľ nie sú na spodnej strane výrastky, tak by to skôr mohla byť červená škvrnitosť listov zdroj zde. Na jednej opustenej záhrade v okolí je táto choroba natoľko rozšírená že listy takmer nemajú zelenú farbu, a stromy vôbec nerodia.  ... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 31.8.2014
S tým sa nedá len súhlasiť.Ja som reagoval hlavne kôli popisovanej špatnej chuti, čo je nezmysel.Jojo nie je odroda pre každého záhradkára, ktorú iba vysadíte, a na jeseň pozbierate úrodu.Tento rok som silne preťažil Hanitu, a tiež tá chuť bola... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 31.8.2014
Problémy s moníliami to áno, špatná chuť iba pri nezvládnutí prebierky alebo pri skorom obratí.Jojo je náročná odroda na klimatické podmienky a agrotechniku, na čo nebolo upozorňované.Dobre vyzretá je chuťovo určite lepšia ako napr. Stanley,... celý příspěvek >
Radosť, 12.8.2014
Pre pána 224,46-skôr u mňa začalo dozrievať Flamingo, a to o 2-3dni.o šupke som písal že je možno o niečo hrubšia, ale mne pri priamej konzumácii nevadí. Pre p.P z Pardubíc-mojou snahou nebolo mať všetko čo vyšľachtil p.Čejka, ale v tej dobe zo... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 31.7.2014
Pokiaľ aj u vás každú chvíľu prší(tak ako u mňa),striekať treba skôr proti peronospóre.Príznaky mám takmer na všetkých odrodách.   Stano
Zálistky a tažně na příští rok, 14.7.2014
Osečkovať muštové alebo stolové hrozno je rozdiel.Netreba zabúdať že na dopestovanie 500g strapca treba 35-40 listov.Bez použitia zálistkov si to neviem dobre ani predstaviť.   Stano
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika