Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič větví Vares Shark, 12.11.2014
Pane, vám ten "cancourek" musel udělt něco moc ošklivého jinat to není možné. Toto snad ani nemůžete myslet vážně :-) Aleš
Drtič větví Vares Shark, 12.11.2014
Recenze z výše uvedených videí se týkala drtiče Hecht, a jemu podobných, jelikož to principielně je vše totéž, za tu cenu. Jak zde tento stroj někdo vychvaluje, ale viděl ho přitom jen z prospektu prodejce.  Tento výrobek bych nechtěl proto,... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 29.10.2014
Ano, je super, když si lze takto předat zkušenosti. Mnoho uživatelů má tendence se vyjádřit ke všemu, ačkoliv věc ani neviděli, natož aby ji vlastnili či vyzkoušeli... Ohledně šroubů, nerozumím, drážka se oproti imbusu či torxu velmi snadno... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 11.6.2014
Vlatnim BDR Vario. Upozornil bych ne nektere dulezite veci: 1. Je to pro seceni na rovine, dejte pozor pri presunech pres kopec - do kopce kdyz zhasne motor, muze vas to prejet nebo zranit. Take pozo rz kopce, nelze to nijak brzdit. 2. Sasi je dost... celý příspěvek >
Řez nově vysazených stromků, 2.3.2014
Děkuji paní Lído. A u té jabloně nechat teda všechny kosterní do stejné výšky?
Řez nově vysazených stromků, 2.3.2014 Obsahuje fotku
broskvoň
Řez nově vysazených stromků, 2.3.2014 Obsahuje fotku
třešeň
Řez nově vysazených stromků, 2.3.2014 Obsahuje fotku
Prosím o rady s jarním řezem nově vysazených stromků. Zdravím všechny odborníky :-) neumím řezat ale chci umět. Nechci si koupit stromek v Oxx, tak jsem zvolila známou školku. V okolí žádného odborníka nemám (leda na tůje :-() ale chci mít... celý příspěvek >
Reže sa uz vo velkom, 2.3.2014
A co s tím "rádoby" terminálem, nechal by jste ho nebo dal pryč?
Reže sa uz vo velkom, 2.3.2014
Ikdyž ji budu vysazovat nyní? Čeká na dnešní usazení :-) Mám tedy počkat do květu?
Reže sa uz vo velkom, 2.3.2014
Teď se koukám jak jsem ošmikala broskvoň, vypadá, že jsem to vzala jako ta paní z příspěvku, jako by stříhala vlasy, ale vím, že se stříhá na vnější očko a celkově ty výhonky zakrátit tak o 1/3 až 2/3 délky. Je to správně?
Reže sa uz vo velkom, 2.3.2014 Obsahuje fotku
broskvoň terminál?
Reže sa uz vo velkom, 2.3.2014 Obsahuje fotku
broskvoň 
Reže sa uz vo velkom, 2.3.2014 Obsahuje fotku
broskvoň
Reže sa uz vo velkom, 2.3.2014 Obsahuje fotku
Třešeň
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika