Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň Inka, 18.8.2017
Zdravím, snědli jsme oba plody z panenské úrody, které nám loni z jara nasazená Inka dopřála k ochutnání. Dozrály zhruba 10 dní po Redhavenkách. V sadě mám z broskvoní ještě stejně starou Redhaven a dvě Cresthaven a několik Redhavenek nasazených v... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 6.4.2017
Musela s tím být hromada práce. Ale jak se říká, škoda je jenom dobrého šlověka. Ale možná se ještě vzpamatuje, až ho "dostatečně ořeže" místní Ferda Mravenec :)
Bujný výhon u málo rostoucích vřeten, 24.3.2017 Obsahuje fotku
Já s tím souhlasím. Taky jsem po výsadbě z nich udělal špičáky a korunku založil o něco výš, kvůli pohodlnějšímu sekání trávy pod stromkem. Tady je fotka ze srpna 2016 toho mladšího Admirála (nasazen podzim 2015, povýsadbový řez březen 2016 -... celý příspěvek >
Bujný výhon u málo rostoucích vřeten, 24.3.2017 Obsahuje fotku
Ještě obrázek té Gabrovské
Prosvětlovací řez starých meruněk, 15.3.2017
Ty mumie se snažím odstraňovat, fotka je víc jak rok stará. Stromky byly samozřejmě po výsadbě ostříhány a následně zastřiženy kosterní větve. V následujících letech se odřezaly jen některé větve křížící se a rostoucí dovnitř, bohužel ne všechny.... celý příspěvek >
Prosvětlovací řez starých meruněk, 15.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, v sadě máme zhruba 10 VP meruněk 20 let starých. Plodí pěkně, avšak často jsou plody drobnější. Stromy rostly jak chtěly, bez větších zásahů. Otec říkal, že co se týká růstu se meruňky nestříhají/neřežou... Teď mám sad já a chtěl bych... celý příspěvek >
Secí stroj K-1 pannon, 27.6.2016
Přesně tak! Myslím, že i cena je odpovídá. Strojek si nemohu vynachválit.
Secí stroj K-1 pannon, 3.6.2016
Já s tím seju cca 1ha, ale mají i varianty za traktor pro větší plochy. Je to jednoduché a nerozbitné a vzhledem k tomu, že se tím dá vysévat všechno prakticky od velikosti máku až po kukuřici, tak už se mi to dávno vrátilo. Jan
Secí stroj K-1 pannon, 6.4.2016
Dobrý den, stroj jsem si koupil a mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Ideální na setí od máku až po kukuřici jen vyměníte lžičky. Já ho mám hlavně na řepu. Hledal jsem dlouho a žádný lžičkový secí stroj se u nás neprodává. Byl jsem se na něj... celý příspěvek >
Falstaff, 24.3.2016
Proč mi to děláte...
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 24.3.2016
Nechávám všechna jablka co nejvíce dozrát, podtržené si můžu koupit v obchodě. A Goldeny trháme až jsou žluté často s jemným červeným ličkem. Pak opravdu v chuti lze najít tropické ovoce. Ale vadnou už koncem prosince. Před pár dny jsem si jednu... celý příspěvek >
Odruda do nadmorske vysky 650 m, 19.1.2015
Dobrý den,  z těch nejraněji dozrávajíccích u nás se tady na fóru chválí Katinka, ještě ranější je pak tuším Herman. S tou vhodností na pálení ale nevím, jelikož to sám neprovozuju -).
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 29.12.2014
Z tohoto zahradníctví jsem si objednával na jaře cca 20ks různých rostlin a musím říct že jsem byl spokojený, zabalení i doručení bez problémů, neujala se mi pouze jedna rostlinka (ostružina), ale to asi nebyla vina prodejce rostlinka byla narašená,... celý příspěvek >
Ringlota Black Daimond, 19.12.2014
Barva dužniny je spíš žluto oranžová, v prvním roce jsem měl asi 5 plodů, utrhl je dřív (bořka s kroupami) a dužnina byla tužší, letos jsem je nechal na stomku dojít do měkka a byla rozpývavá a výborná.  
Ringlota Black Daimond, 18.12.2014
Mám pravděpodobně jeden z těchto Blacků, bylo mi to prodáno jako zakrslá švestka pro pěstování v květináči ze zásilkového zahradnictví. Byly 2 menší úrody a už po první bylo jasné že švestka to není -), plody kulaté větší blůmky, téměř černé,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika