Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vodní gril, 25.9.2009
spodni dvirka i otvor ve viku mam utevreny "na plny pecky", drevo suchy na troud a presto to coudi, ze jsem u toho grilu sasm...;-( nejaka dalsi rada co s tim??
Sekačka Toro 48 SD ADS, 24.9.2009
Podělím se o první zkušenosti s touto sekačkou. Asi před měsícem jsem se rozhodl koupit novou sekačku, protože u stařičké ALKO se mi najetím na beton ohnula klika a oprava by přesáhla hodnotu sekačky. Prošel jsem kde co (včetně tohoto fóra) a... celý příspěvek >
Vodní gril, 21.9.2009
Tak jsem koupil po precteni vsech ohlasu, vicemene pozitivnich, vodni gril. Koupil jsem ten za cca 1500 kc (cerny). a musim, bohuzel, konstatovat, ze nejsem uplne nadsen. asi delam nekde chybu, a budu rad, kdyz mi poradite. muj problem je v tom, ze... celý příspěvek >
Vodní gril, 31.8.2009
to jsem cetl, spis mi slo o to, jestli nekdo experimentoval s necim jinym, a pokud ano, jake mel vysledky... nekdo tady psal o kokosovych briketach... tak me prave napadlo pouzit normalni drevene brikety...
Vodní gril, 31.8.2009
tak uz jsem to vyresil. je to pro me nova vec, teda jako princip grilovani, jsem zvyklej na elektrickej, pripadne na klasickej gril. proto objednam zatim levnejsi variantu a pokud se osvedci, tak az se znici-propali (za rok dva) tak koupim ten... celý příspěvek >
Vodní gril, 17.8.2009
jak to tak ctu o tech vodnich grilech, jsem temer rozhodnut pro jeho porizeni. narazil jsem na dva typy: Multifunkční vodní gril 3v1 za cca 1400 a Vodní gril VOGR za cca 4300. coz je cenove dost velky rozdil. nevite nekdo, jake jsou mezi temito... celý příspěvek >
Choroba Dubu?, 9.6.2009
Právě, že už je strom obsypaný kuličkami a listy jsou okousané tak, že je to patrné z dálky. Co s tím? Radek
Co je to za rostliny?, 5.6.2009
Dobrý den, moc díky za radu. Četl jsem, že dracény jdou zkracovat. Myslíte, že to půjde i u té velké z obr. 1? Ještě jednou díky. David
Choroba Dubu?, 4.6.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se duběnky dají vyhubit a jakým způsobem? Již druhý rok je máme na dubu před domem. Děkuji moc za informaci. Radek
Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex, 2.4.2009
Mám také 2. rokem Narex 2400W se 40cm lištou a jsem s ní maximálně spokojen. Existují však skutečné drobnosti, které bych výrobci vytkl: - pila za cca 5.500,- nemá filtrační sítko na olej. Okolí víčka je rovněž špatně čistitelné, díky krytu,... celý příspěvek >
sterkova/oblazkova cesta na jilovem podkladu, 29.5.2008
Dobry den, na nasi nove zahradce bych rad udelal sterkovou/oblazkovou cestu (volne lezici oblazky mezi obrubniky). Na internetu jsem nasel uz ruzne navody, zadny z nich ale neresil podklad pod sterk nebo druh zeminy pod sterkem. Problem je v tom,... celý příspěvek >
rajčata na balkoně, 20.5.2008
no, taky jsem se letos dala na prvni pestovani rajcat na balkone, koupila jsem si samozavl. truhliky, hnojivo, hlinu, a zatim to vypada vice nez dobre. Moje babicka je takhle pestuje desitky let, ve starych kvetinacich v hline z lesa a jaka ji rostou... celý příspěvek >
Venkovní banánovník, 27.9.2007
Já jsem si ho u Starkla koupila taky. Dlouho (několik měsíců) se držel ok, a teď mu taky hnědnou listy ze stran a usychaj, zálivku má dostatečnou. Až skoro do teď byl venku, ale prý mu na zimu slezou listy tak jsem ho dala domu. Mám doma i normální... celý příspěvek >
avokádo - nemoc?, 27.9.2007
tohle mám na banánek a měla jsem to i na růžích a podle všeho by to měly být svilušky :-/ jsou to pěkný prevíti, kamarádce zlikvidovaly všechny jahody, dnes jdu koupit postřik...
Z ceho zivy plot?, 19.9.2007
Vim, ze to tu bylo asi uz nekolikrat, ale nejak stale vaham. Mam ted zakladat zivy plot. neni toho hodne nejakych 10 metru. Puvodne jsem myslel ze dam thuje smaragdy, ale td jsem na vazkach. Je fakt, ze to ma kazdy, a mozna by to chtelo  neco... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika