Příspěvky uživatele - 217.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kupanie v zahradnom jazierku, rizika?, 6.7.2010
OK. Iba hrozi prehriatie vody v malych nadrziach... Vtedy mozu nastupit niektore skodlive mikroorganizmy. V casoch sociku sa toto stalo par krat ked voda v kupalisku zabijala. Bola to nejaka menavka, alebo co. Problem bolo, ze tento zivocich sa... celý příspěvek >
Flaky na travniku, 5.7.2010
a nevadi ked sme uz hnojili pred 2 mesiacmi? Urcite skusim len aby sa mi znovu zazelenal dakujem
Vláknitá řasa, 3.7.2010
toto akva sk a vyhladavanie, temy ako denitrifikator, akva-medic nitratreductor, odstranovanie dusicnanov, no3 v pitnej vode a mozno dalsie...
Cesnak, nerobi mu dobre vlhko, 20.6.2010
Co s nim, moze uz von? Listy ma cele hrdzave a mozno aj pomaly hnije.
Jahody v roce 2010 - aku urodu ste mali?, 20.6.2010
Podelte sa o skusenosti
Kopr - prosím o radu, 19.6.2010
Tak chcete radu o kopru, nebo radu o gramatice!!!
Rozdíl mezi noži do křovinořezu, 17.6.2010
Zaklady fyziky hovoria, ze moment sa rovna sila krat rameno, na ktorom posobi. Mam max. moment dany strojom, to znamena, ze cim vatsie rameno tym mensia sila na jeho konci. Nie je to nahodou takto??
Křovinořez Al-ko FRS 4125, 8.6.2010
Ahoj, vďaka za odpoveď, mašinu premažem, ale naozaj som ako prvú vec pozeral návod a o premazávaní toho ložiska som tam nič nenašiel. Svokor má totižto krovináč Stihl a on tam má priamo skrutku na premazanie, preto som pozeral do návodu, ale nič a... celý příspěvek >
Zkušenosti s filtrací, 3.4.2010
Ake tlakove filtry do 5 m3? Skusenosti? Ak mate tlakovy filter a podobny objem jazierka podelte sa so skusenostami....aj plusy aj minusy.
Jahody - vykopat nebo nechat?, 25.3.2010
Na jednom specializovanom servry robili studiu a zistili ze velmi pomaha prihrnovanie jahod. Na pahyle sa vytvori bohaty korenovy system.
Kolik odrůd na jednom stromě?, 20.3.2010
Nakolko nemam velku zahradu a chcem mat z kazdeho trosku, mam aj ja na stromkoch nastepenych viac druhov... na ceresni asi 10...dozrievaju postupne... ak do koruny nastepite spravnu visnu ako opelovac... zvysi sa... celý příspěvek >
Škůdci na česneku, 20.3.2010
Mame pekny cesnak po zime. Mam obavy z moznych chorob. Bol moreny v sulke. Na jar sa ma striekat proti minerke porovej. (z minulosti mam skusenost, ze sa tu vyskytuje). Myslite ze uz bude aktualny postrek? 
Motorová pila Oleo-mac, 14.3.2010
s tými vibráciami máte pravdu. Mimochodom nemám prehľad v generáciach píl Stihl. Aktuálne sú najnovšie verzie xx1. ale v názvoch xx0 neviem, ktorý model je generčne novší. Pre tento rok už vidím aj xx2 modely... (192, 362)
Motorová pila Oleo-mac, 14.3.2010
Mám krovinák OM 735T od roku 1998. Celoročná údržba cca 8000m2 problematického pozemku. Údržba nutné minimum a zatial musím zaklepať, že funguje bez zaváhania aj pri drsnej prevádzke. Mimochodom, kde kupujete ND? Len u MF alebo máte nejaký iný tip?... celý příspěvek >
Prosba o radu, 21.2.2010
je tam jeden otvor s oznacenim LD ale sa tam neda dostat lebo je tam ten kryt valca
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika