Příspěvky uživatele - 217.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosba o radu, 21.2.2010
Je tam taky plastovy chranic ktory to zakryva a ja ho neviem dat dole bojim sa aby som tam nieco nezlomil
Prosba o radu, 21.2.2010
Tak som sa zasa sekol pri praci mi zasa skapala a raz sa o to pokusala ale neskapala, pretoze som pridal plyn.Je nejaka 100 percentna rada ako spoznam zle nastavenie karburatoru pretoze neviem zistit ci bol po zabehu pili nastavovany... Dakujem
Olej stihl HP, 30.1.2010
Dobry den, chcem sa spytat ci tento olej skutocne rozpusta v motore pily KARBON???            Dakujem
Technicka otazka, 23.1.2010
este otazocka... ako dlho sa ma nechat zahriat motor ked je studeny lebo sa mi stava ze ked ho chcem hned dat na plny plyn tak bud skape alebo ma kolisavy vykon na plnom plyne
Rostlinky na okraji jezírka, 6.1.2010
Premrznu, podobne ako ine rastliny aj mimo jazierka. Ak nebudete mat v jazierku rastliny cudzokrajne, potom to premrznutie im neuskodi. I ked na koniec jesene mnohe zoschnu a zmiznu, ich korenove sustavy preziju a vyrastu nanovo na jar, ked sa voda... celý příspěvek >
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
Dobry den chcel by som sa spytat,...planujem kupit elektricku pilu ktora ma vykon motora 1800 W.Na dome mam 10 Amperovy istic.Nebude to nahodov vyhadzovat ten istic.Viem ze na 1800W treba istenie 8 Amperov ale cital som ze pila pri rozbehnuti bere aj... celý příspěvek >
Agzat minitrak, 12.11.2009
Nemôžem si pomôcč ale nápadne sa podobá na Traktor MINITRAK M 13.
Černice, Kulatice, Aničky?, 14.4.2009
Zdravim p. František. Dávnejšie som sa tu zmienil o jednej odrode, ktorú mám v starootcovskej záhrade. Podľa opisu by sa mohlo jednať o tú istú slivku. Zaujímala by ma veľkoať plodov Vašej slivky, pretože plody tej mojej sú veľmi malé. V staršej téme... celý příspěvek >
vrstvy materiálu při založení jezírka, 18.1.2009
mam biotop. Jazierko plne havede a ryby igorovali krmivo ktore som im daval.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika