Příspěvky uživatele - 217.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strihanie slivoni, 28.1.2011 Obsahuje fotku
k slivke č 1 pridavam foto z hora
Štepenie čerešní, 27.1.2011
 Tento rok urcite vyskusam, mozte my este opisat ako zakladate step vrubel? dakujem
Strihanie slivoni, 27.1.2011 Obsahuje fotku
hruska este raz, treba ju prestrihat vlani mala 5 hrusiek
Strihanie slivoni, 27.1.2011 Obsahuje fotku
kazdystromek je iny zajtra nafotim aj z druhej strany fotim to telefonom nokia. Stromy sadili rodicia a nechali volne rast, preto sa zrejme zlomili vetve na prvej slivoni pod jednou je pekny semenac musim ho stiepiť? kedy by to bolo... celý příspěvek >
Strihanie slivoni, 27.1.2011 Obsahuje fotku
slivka jojo ktorej by rez pomohol, od vysadby nebole prestrihana
Odrůdy paprik, 18.1.2011
agroperlit ma jednu vyhodu. Odraza svetlo, co je v casoch kratkych a zamracenych dni vyhoda. Tento rok dam vrstvu agroperlitu na vrh zeminy aj po presadeni rastlin.
Nejedovatý stále zelený živý plot, 8.1.2011
Jana pisala "Jen ještě drobnou poznámku - jsem přesvědčená, že většina rádců zde na fóru nečerpá své odpovědi na googlu a v internetových článcích, ale hlavně ze svých zkušeností. S pozdravem Jana K. " ...by bola tragedia, ak by sa na fore... celý příspěvek >
Spomalenie rastu, 27.12.2010
...nakreslite si pod stromom 150 cm kruznicu so stredom kde vyrasta kmen. V mieste kruznice presekajte korene. Vraj to pomaha.
Umělé světlo, 4.12.2010
Zelena LED da v pohode nieco blizko 550 nm. Co sa tyka vykonov naj... je alakalihalidova ziarkovka, ale kto to zaplati. Pouziva sa na osvetlenie stadionov, trochu to trva kym sa rozbehne ale vykonom a ucinnostou stoji za to. Potom aj halogenky... celý příspěvek >
Česnek Therador, 24.10.2010
Tiez ho mam... je v sulke, vecer pojde von. CHcem urobit experiment. Pripravil som si zmes preosiateho piesku a zeme. Strucky tymto obsypem, aby mali lahsiu zem a trosku to lepsie odvadzalo vodu. Tento rok som s tym mal problem.
Nemocný rhododendron, 10.9.2010
Rododendron má zospodu hnedý akoby prášok, listy postupne zhnednú a opadnú, predtým sa skrútia. Presadila som ho do novej pôdy pre rodo, zatiaľ drží ale prášok je tam stále. Ako to liečiť môže byť Dithan?Nie je na priamom slnku ani ho neprelievam,... celý příspěvek >
Hnědozelená voda - usazování řas + úhyn koi kaprů během zimy, 21.8.2010
Moze suvisiet s uhynom... ja by som zacal analyzou vody na ziviny najma amoniak, dusitany, dusicnany... mozno cistenie po uhyne ryb nebolo dostatocne. Inak vasa voda je typicky priklad (mikroskoskopicke riasy) cerstvo napustenej nadrze. Mozno to chce... celý příspěvek >
Sekačka Alko Silver 470 BRV Premium, 13.8.2010
Kupene pred 4 mesiacmi ako nahrada za 15 staru sekacku tej istej znacky. Bez problemov, u starej skelet perfektny, pojazd jeden krat repasovany, B and S si zasluzil odchod na odpocinok vzhladom k beznym prejavom staroby - moc oleja, velka spotreba... celý příspěvek >
Zálivka rajčat a paprik, 3.8.2010
OK, len myslene ze je lepsie zalievat v tych 35 st teplach ked dlho nepoprsi. Inak rajciny but ovadnu alebo pri dazdi dostanu sok a prasknu. Ine to je ak je rozumne pocasie s vyrovnanymi teplotami a kratkymi obdobiami tepla a zrazok.
Lignohumát, 1.8.2010
Mam velke pochybnosti...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika