Příspěvky uživatele - MArty

Spolehlivost křovinořezů Oleo-Mac, 5.9.2009
Taky máme křoviňák Oleo Mac (máme ho na chalupě a tak nevím typ), ale zatím naprostá spokojenost - 5 let. Jen doléváme benzín a mažeme, také bez oprav, servisu a výměny svíčky. Dokonce nám v nádržce zůstal přes zimu benzín a na jaře nastartoval bez... celý příspěvek >
Čím přikrýt skalku na zimu?, 4.9.2009
My dáváme také smrkové chvojí a vůbec nám nepřipadá, že je s tím moc práce. Když jsou větve čerstvé, tak z nich nic neopadává. Pokud ale chcete, tak bych asi zkusil geotextílii - je prodyšná. A teprve na to chvojí. na jaře chvojí sundáte, tak vše co... celý příspěvek >
Élektický odpudzovač hryzcov a krtov, 27.8.2009
Zkušenosti máme velmi špatné. Krtkoplaš na baterie (černý válec průměr asi 12cm, vysoký asi 30 cm) sice bručel jako malej medvěd, ale máme asi hluchý krtky - NEDOPORUČUJU. Asi po měsíci ho krtek vyhrabal (i když furt bručel), tak jsme ho vyhodili -... celý příspěvek >
Jak rozpustit slimáka v trubce, 21.7.2009
Určitě bych aloe na vašem místě udělal něco pro to, aby se situace neopakovala - nějaké sítko nebo něco podobného na ustí roury ve studně. (Po bitvě každý generálem.) No ale ať ho dostanete ven.
Program, 20.7.2009
Hledejte "Sadovnická projekce" - testovací verze. Pro jednoduché zobrazen í by to mohlo stačit.
Likvidace ostříhaných větví dřišťálu, 12.7.2009
Co to zkusit, pokud máte, pákové nůžky na větvě. Ty zvládnou cca 5cm, tenké potom prohnat nějakým drtičem a ty tlusté poskat sekerkou nebo pořezat. Ty drtiče větví zvládnou tak do 4,5 cm - to by vám nestačilo?
Servis Oleo Mac Praha, 12.7.2009
Názor můžete mít jaký chcete, to je váš problém. Pokud jsteb si někde všiml, že jsem se zmínil o Mounfieldu, upozorněte mě prosím, pokud někde čtete mezi řádky, tak neumíte číst. Kolik posekám a jak často, po tom vám naprosto nic není, o vaše rozbory... celý příspěvek >
Sekačka na nerovný terén a vysokou trávu, 12.7.2009
Obávám se, že vzhledem k zadání je jediná možnost nějaká motorová kosa nebo křovinořez. Vzhledm k nerovnosti terénu je klasická rotační sekačka nešikovná a speciálně pokud jsou ve svahu kameny může dojít snadno ke zničení sekačky eventuelně ke... celý příspěvek >
Servis Oleo Mac Praha, 11.7.2009
NO tak já tedy na vás dám a udělám si jen ty výměny svíčky (možná) a filtru... Jinak jsem samozřejmě ty výhrady vůči Oleo Macu četl (slyšel) taky, ale my jsme asi měli štěstí, fakt funguje zcela bez problémů, na jaře v pohodě nastartuje i na přes... celý příspěvek >
Servis Oleo Mac Praha, 11.7.2009
Nevíte někdo o nějakém servisu na motorové kosy Oleo Mac, na který by byl spoleh a byl v Praze? Nebo se do toho mám zkusit dát sám? Kosa funguje bez problémů, jen si myslím, že by potřebovala takovou nějakou intenzivnější údržbu a kontrolu, po... celý příspěvek >
Jak zastínit kořen plaménku, 3.6.2009
Máme plamének zastíněný pouze kameny. Jsou zakopány navýšku, asi 10cm překukují okolní půdu a jsou poravdu jen kousek od kořene. Všechno funguje, plamínek roste i kvete.
Smrk - nemoc nebo škůdce, 15.5.2009
A myslíte, že ten kopřivový výluh může pomoci?
Psí chlupy do kompostu?, 27.3.2009
Možná by mohly být psí chlupy zajímavé k odhánění např kun či jiné lesní zvěře z půd domků a chalup u lesa. Někde jsem i zaslechl že chlupy či vlasy vadí slimákům, že se jim přes ně blbě leze. Třeba by mohly psí chlupy pomoci stejně.
Jaké ovocné stromky - odrudy nasadit do n.v. 650m, 21.3.2009
Bohužel Vám sám neporadím, máme obdobný problém (rozdíl je snad jen v tom, že se jedná o Jizerky). My máme na pozemku dvě višně - obě naprosto stejné a ta jedna plodí (tedy ně nějak extremně mnoho, ale plodí) a ta druhá nemá ani jednu višničku. TAk... celý příspěvek >
Cestičky z bobrovek?, 14.3.2009
Myslím, že by to mohlo vypadat hezky, jen mám poznámku: obávám se, že po nějakém čase se budete proklínat až budete spáry mezi bobrovkami čistit od plevele. Tašky bych asi skládal do čtverců a ty dával kolmo k sobě (podobně jako jsou někde skládány... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika