Příspěvky uživatele - MArty

Zahrada je hra, 2.5.2008
Prozraďte prosím naprostému laikovi co je to víno z baga (bago byl, pokud se pamatuji dobře, doutník) ev. baca. Víno znám už jen v lahvi :) a vždy jsem měl zato, že se vyrábí lisováním hroznů, vy ho ovšem vyrábíte z baga (baca). Díky.
A neplavou a neplavou, 2.5.2008
Koukám, že tato diskuse ještě není u konce, zrovna včera jsme se chtěl pozeptat jak je to s těmi kapříky - už plavou?
vodní myši - hryzci, 30.4.2008
Recept na vyhubení je to možná dobrý - nevím, hryzce bohudík nemáme. Jenom nechápu, proč jim říkáte "vodní myši - hryzci" - to jako že je topíte ve vodě?
Pampelišky, jetel, houby, 29.4.2008
Tak nám roste z v názvu vyjmenovaného vše (z hub kozáci, pýchavky a také václavky). Čas od času provedeme nějakou odplevelizaci, ale v zásadě to vše necháváme na přírodě. Důseldní jsme jen na skalce a na záhonech - tam to musí všechno pryč. Vzhledem... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel, houby, 29.4.2008
Češtinu bych raději v příspěvcích pominul, je to tragedie - někteří ji kazí "programově", jiní to maji oposlouchané z TV
Ruční ruční řetězová pila, 20.4.2008
Díky za informaci, tohle mi nebylo jasné jak je to, že se pila vždy otočí správně. Co se toho "házení" pily týče, musím samozřejmě přehazovat ten špagát, kdybych tam hodil tu pilu tak nebudu mít na zemi druhý konec špagátu, za keterý se bude tahat.
Ruční ruční řetězová pila, 18.4.2008
Díky za informace, s pilou nehodlám dělat prořez "v sadu" ale jde mi o úpravu korun divoce rostoucích listnatých stromů z náletu. Pokud by strom po prořezání částečně uschnul nebyla by to žádná škoda, necci ho ale zase porazit zcela. U pily právě... celý příspěvek >
Prisavnik - hnojeni, 16.4.2008
A je to vůbec nutné? Máme přísavník už asi 20 let a ani jednou se nehnojil, přesto roste jak z vody (obrazně i doslova - roste pod okrajem střechy, kam stéká veškerá voda).
klíšťata na zahradě, 14.4.2008
Jo to jsme slyšel taky, ale přijde mi lepší kousnutí klíštětem zabránit a vůbec se nenakazit a zbavit se klíšťat jejich odpuzením. Docela by mě zajímalo, jesli je nějaký jejich přirozený nepřítel - jestli je třeba žerou ptáci nebo jestli nemají... celý příspěvek >
klíšťata na zahradě, 14.4.2008
No to je zajímavé a týká se to problému. Samozřejmě jsem nechtěl zlehčit jestli se jedná o brouka, pavouka nebo roztoče. Spíš mi šlo o to vrátit se jaksi k danému problému.
klíšťata na zahradě, 14.4.2008
No dobře, tak to klíště patří mezi roztoče, (alespoň jsem se to dozvěděl*)) ale daleko důležitější je, co proti němu pomáhá, případně je-li to ten ořešák. Ve výsledku je ale jedno jesti to co by mě mohlo kousnout (v životě jsem klíště neměl), je... celý příspěvek >
Skořápky do substrátu, 24.3.2008
Někde jsem četl, že se do substrátu při přesazování některých kytek přidávají drcené skořápky. Nevíte ke kterým květinám a v jakých případech? Děkuji.
Slimáci, 21.3.2008
Jestli tedy slepýši žerou slimáky to opravdu nevím (vyznáte se v tom někdo?), ale pokud ano, pak chápu proč žádné slimáky nemáme
Ruční ruční řetězová pila, 4.3.2008
Ano, to je velmi pravděpodobně ona. Jen mě trochu překvapila její šířka (14mm), čekal jsem méně. To je ale nepodstatné, pro mě je důležité, že je, jak tvrdíte, účinná a řeže. Pilka nabízená na stránkách Vlkodlak - Drátová pila SAS je s největší... celý příspěvek >
Ruční ruční řetězová pila, 18.2.2008
To je přesně ono, díky. Touto pilou chci dát pouze "fazonu" a prořezat stínící větve plevelných stromů. V žádném případě nebude určena k řezu ovocných či jiných užitkových stromů. Ještě jednou díky.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika