Příspěvky uživatele - 77.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně Muškátová, 13.3.2016
Je, předpěstovávám až druhé půlce dubna po zmrlých sázím ven na stanoviště.
Zasazení okrasné travy, 11.3.2016 Obsahuje fotku
Určitě bych je nechala ještě v květináči, já přesazuji traviny v dubnu až jsou narašené, myslím, že do dubna v květináči vydrží, ale dala bych je ven.Tady jsou moje.
Název rostlinky, 9.3.2016 Obsahuje fotku
Je to voděnka taky se jí říká balsamína nebo také netýkavka.Má plný květ ten máte Vy nebo prázdný.Dá se přezimovat jako muškát, ale mě se to povedlo jen jednou.Vždy si koupím nové rostlinky.
Trvalka, 10.5.2015
Zdravím, p.Konvalinko já ho kdysi měla, ale vymrzl mě.
Trvalka, 10.5.2015
Já myslím rozchodník kamčatský.
Květiny do truhlíku na jižní okno, 13.3.2015 Obsahuje fotku
Je to tak, jak píše PP na jižní okno jedině muškáty pěkné jsou i surfinie, ale aby byly hezké tak je třeba obírat uschlé květy a mě se stává ž e už v srpnu mám po nich, napadne je padlí i když je stříkám.Muškáty mám na oknech až do října a vydržely i... celý příspěvek >
Poraďte prosím druh okrasné trávy, 8.2.2015 Obsahuje fotku
Já si myslím, že určitě, já mám traviny v záhonu asi 10x5 asi12 druhů mezi něma ještě vysazené hvězdnice a denivky.
Gladioly, 30.9.2014
Já dnes, u nás má zase pršet a uvádí se, že se mají vyrýt koncem září.
Co su to za rastliny?, 30.9.2014
To zelené je snad poměnka, ale to modré je zběhovec a kvete modře a to na jaře květy jsou šišky.
Tavolník popelavý, 24.9.2014
Tavolníky a všechny keře i stromky které kvetou na jaře se stříhájí po odkvětu.Pokud ho ostříháte teď pokvete, ale málo.
Slepice špatně dýchá, 4.9.2014
Dobrý den, koupili jsme si čtyřměsíční slepičky Susex máme je 14 dní dnes jedna nevyšla z kurníku tak jsem se šla podívat a zjistila jsem že špatně dýchá vždy se nadechne pak otevře zobák a vydechne, a přitom vydává zvuky tak jak by sténala a to... celý příspěvek >
Neznámé, 26.8.2014
Zdravím, nejsem si jistá, ale mě to připadá jako sukulentní starček, senecio.
Neznámá rostlinka, 26.8.2014
Zdravím.to je Plectranthus je jich několik druhů.
Campanula, 24.8.2014
Dobrý večer, Rozinko nevěstu máte hezkou, držímpalce ať Vám dobře přezimuje.
Plesnivý květináč, 8.8.2014
Umyjte ho neředěným octem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika