Příspěvky uživatele - 77.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení zahrady, 26.3.2014
Dobrý večer, Všem děkuji ten stromek je Japonský javor byl velký, ale asi před deseti lety zmrznul tak jsme ho uřezali asi 25cm nad zemí a on obrazil začal růst vedeme dvě větve udržujeme ho nízký stříháme vždy v srpnu, pokud jsou v zimě mrazy nad... celý příspěvek >
Bylinky Polsko, 22.3.2014
Kupovala jsem v Těšíně.
Založení zahrady, 21.3.2014
Dobrý večer, děkuji za pochvalu. Pro pana P.P.Já jsem, ale nenapsala, že je zahrada bez práce každá i malá zahrada dá práci také naše pro mě je to práce, která mě baví je to můj velký koníček i já rostliny přesazuji kupuji nové a tak přemisťuji... celý příspěvek >
Založení zahrady, 20.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, tady je odpověď na vaše otázky, trvalkový záhon nemám oddělený ničím je o něco nižší než trávník a mezi je taková brázda.Záhon kde jsou vesměs traviny, kosatce denivky tak tam jsem na podzim dala kameny vloni tam ještě nebyly a pak máme... celý příspěvek >
Založení zahrady, 16.3.2014
Děkuji Vám, za pochvalu pokud bude mít paní zájem tak jí tady některé obrázky vložím.Jinak ve vyhledávání zadejte Pochlubte se svojí zahrádkou.
Pikýrování rajčat, 11.3.2014
Určitě se chytí mě vloni spadla krabička s rajčaty na zem některým se polámaly i vršky zasadila jsem je a chytly se.
Leze česnek, 11.3.2014
Já už mám taky venku i prokypřený hned jak začne pršet, má o víkendu pohodím cererit.
Ibišek pokojový marodí, 27.2.2014
Na ibišku je vlnatka krvavá měla jsem to samé nepodařilo se mě ji vyhubit ničím ibišek jsem vyhodila.Nemá cenu z něho dělat, nové rostlinky budou taky napadené.
Ako sa volá táto rastlina?, 19.2.2014
Ano je to Kokoška pastuší tobolka, i když je to plevel jo to léčivka.
Leze česnek, 16.2.2014
Buďte ráda že neleze má čas, můj je taky ještě v zemi, doufám,že jste ho zasadila dobře špičkou nahoru.
Založení trvalkového záhonu, 27.1.2014 Obsahuje fotku
Tady je můj trvalkový záhon a je tam všechno co určili hosté přede mnou.
Mě to připadá jako zázrak, 27.1.2014
Máte pravdu.
Muškát převislý - zazimování, 27.1.2014 Obsahuje fotku
Já stříhám až koncem února až v březnu a vypadají takto některé mám i řízkované a to dělám v srpnu.
Určení rostlin, 17.12.2013
Vaše květina se jmenuje Podénka(voděnka) zadejte si do google a tam se dovíte co potřebujete.
Rozmarýn - moje poznatky, 6.12.2013
Já ho nechávám tak používám v kuchyni na jaře ho seříznu zálévám ho málo nechám zeminu vyschnou pak zaleji ale málo.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika