Příspěvky uživatele - 77.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za kytičku?, 15.5.2014 Obsahuje fotku
Ano je to Hyacintovec tady je můj růžový a modrý, bílý nemám.
Určení rostliny, 14.5.2014
Nejsem si jista, ale myslím si, že je to Kopretina -řimbaba.
Netkaná textilie ve fóliaku, 10.5.2014
Ne neuvaříte toto používám už několik let.
Růže - zničené listy, 9.5.2014
Ty díry nevím, ale ty listy vypadají, že růže je napadena houbovou chorobou.Zkuste postříkat Dithane za 14 dní znova.
Zítřejší noční teploty?, 3.5.2014
Já si myslím, že to byl pro ně šok pán píše že když byly na balkoně tak byly 3°C a teď jsou v pokoji kde je 23°C.
Vrba japonská, 3.5.2014 Obsahuje fotku
 rbičku zasaďte do půdy a nestříhejte, já ji stříhám 2x jednou v srpnu a to ji zkrátím a podruhé brzy z jara a to už stříhám asi 20-30cm od kmínku, letos jsem ji stříhala už v únoru.
Papriky - výsadba do skleníku, 27.4.2014
Já už je mám ve skleníku týden pokud by se moc ochladilo přehodím netkanou folii, a my můžeme zapnou na noc elektrické kamínka.
Co je s rajčaty?, 26.4.2014
Dobrý den, rajčata Vám nezačala vysychat ani usychat, ale máte je spálené od sluníčka.Přehoďte přes ně netkanou folii.
Co mám s bramborami, 21.4.2014
Nic nestříhejte přihrňte je a budou v pohodě.Nám zmrzly vloni dvaceticentimetrové a dostaly se z toho.
Campanula, 14.4.2014
Zdravím Rozinko mě nepřezimoval ani ženich ani nevěsta.Nevím zda si je ještě koupím a sehnat se dají u nás je mají v zahradnictví i v Hormbachu jsem je viděla já jsem si je kupovala na výstavě květin v Olomouci.
Jaro 2014, 13.4.2014 Obsahuje fotku
Tady jsou moje tulipány, letos jsem o hodně přišla, nevíte někdo zda je sežrali myši nebo vyhnily?
Jaro 2014, 7.4.2014
Krásné, ty růžové jsem ještě ani neviděla.
Jaro 2014, 7.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, krásné kytičky.Taky něco přidám.
Papriky 2014, 6.4.2014
Přes den ano, pozor na sluníčko přehoďte na ně netkanou folii, na noc je raději ještě schovejte.Já moje taky dávám přes den ven 15.dubna je již chci sázet do skleníku.
Založení zahrady, 26.3.2014 Obsahuje fotku
Tady je vidět jak roste, foto je z loňského května.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika