Příspěvky uživatele - 123.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nakopnutá klika Honda GCV 160, 11.9.2011
Běžně rovnáme na motoru bez demontáže za cca 500 Kč.
Zahradni traktor Vari Pony, 9.8.2011
Napište která paní Vám to řekla.Na Pony totiž žádná sněh.fréza připojit nejde ale naopak rotavátor z toho uděláte vpohodě. Sněhovou frézu doporučuji jako jednoúčelový stroj.Vyjde to lépe i cenově.
Výměna motoru 2T za 4T na Jikov BDR 700, 27.5.2011
Délka hřídele ve vašem případě asi nebude rozhodující.Stejně musíty vyrobit mezipřírubu na kterou motor a řídítka uchytíte.Podle délky hřídele musíty vyrobit sílu mezipříruby.
Výměna motoru 2T za 4T na Jikov BDR 700, 26.5.2011
Odstředivé spojky pro tento systém se dělají s dírou o průměro 22 mm, 25,4 mm a s kuželovou dírou. Co to máte za motor s hřídelí 22,5 mm - jakou značku?Hnací řemenice se běžně pro tento případ dodává.
Motor křovinořezu vibruje, točí se i na volnoběh, 14.5.2011
Podle mne se zdá, že jde o závadu odstředivé spojky.Oprava bývá celkem jednoduchá.
Krovinorez Dolmar MS-430 U alebo Dolmar MS-335.4 U, 6.5.2011
U křovinořezu Dolmar mi odešlo zapalování.Je tam Ducati.Nevíte kde se dá koupit toto zapalování?. Děkuji.
Kultivator MS 07 IN, 16.3.2011
Pro 122.245 Jak porovnáváte ceny u MF a Vari?Říkáte že u MF je cena malotraktoru lepší.S tím bych úplně nesouhlasil. Malotraktor MF vyjde na cca 40 000 Kč a u Vari i s vozíkem je cena cca 43 000 a kvalita je někde úplně jinde.Souhlasím s Vámi, že... celý příspěvek >
Honda GCV 160 - maximální otáčky, 7.3.2011
U GCV opravdu žádné dva šrouby nejsou. Pan J.S. si to asi spletl s GXV. U GCV je pouze jeden šroub a to svrchu Thorx, kterým se seřídí doraz na maximální otáčky.Je k tomu zapotřebí otáčkoměr.
DSK 317, 19.2.2011
Na DSK 317 u nápravy je těsnění dvojí a to guferem 48x62x8x a O kroužek 30x2.Obojí je možno vyměnit bez rozebrání převodovky, pouze demontovat nápravy.
Zkusenost s krovinorezem Honda UMKA 435, 7.2.2011
Mám starší typ 431 již mnoho let.Byl to jeden z prvních který BG začal prodávat.Doposud ani jediná závada, startování i na starý benzin bez problémů, výkon dostatečný.Velmi oceňuji nižší hluk a protože se jedná o čtyřtakt tak nemusím dýchat splodiny... celý příspěvek >
Šasi Tecumseh Vantage 35, 3.2.2011
To tam máte převodovku, že do motoru lejete převodový olej?
Rotační žací stroj LTZ-50P s pojezdem, 7.1.2011
Podvozek LTZ dodavala firma VARI Libice n.C. Již několik let tento podvozek nedodává.
Honda GX, 7.1.2011
Bylo by tedy možné zveřejnit obrázek klikové hřídele kde by bylo znát označení rozvodů?Děkuji.
Honda GX, 7.1.2011
Pane J.S. díky ale z toho obrázku to není moz zřetelné.Já jsem uváděl motor GX 120 ale je to GX 120 V ale to nemůže být na závadu protože tyto motory co se týče rozvodů jsou shodné.
Honda GX, 6.1.2011
Při sestavování motoru GX 120 jsem zjistil, že kolečko rozvodů na klikové hřídeli je obroušené a není tudíž vidět značka pro nastavení rozvodů.Potřebuji poradit kde tato značka má být vzhledem ke drážce na klikovém hřídeli.Pomohl by mi někdo kdo má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika