Příspěvky uživatele - 123.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak udělat z tery vari - návod, 18.8.2010
Z vašeho dotazu není jasno co požadujete.Zda předělat motor nebo převodovou skříň.Obojí je možné ale bude to dost drahé.
Klikova hridel u Al-ko 530 BRH - prosim poradte, 27.7.2010
Zda je ohnuta klikovka se nezkouší s nastartovaným motorem.Vyšroubujte svíčku a někdo ať vám zatahne za start.šňuru a uvidíte, zda je klikovka ohnuta.
Klikova hridel u Al-ko 530 BRH - prosim poradte, 27.7.2010
Dobrý servisman ji srovná bez demontáže z motoru za cca 700-800 Kč.To je normální problém.Záleží odkud jste.
Sekačka s velkými koly, 22.7.2010
Má někdo zkušenosti s Alko Silver BRH?
Sekačka s velkými koly, 20.7.2010
Pro 4.243, proč by neměl mít moror Honda těch 5,5 k na sekačce a jinde ano, když se jedná o totožný motor.Jediný rozdíl bývá v setravačníku, buď je lehký nebo těžký.
Sekačka s velkými koly, 16.7.2010
To není pravda Stiga má určitě motor Honda 5,5 k a také existuje ALKO SILVER BRH s motorem Honda 5,5 k a velkými zadními koly.Má s tímto typem někdo nějaké zkušenosti?
Sekačka s velkými koly, 10.7.2010
Kdo poradí sekačku s košem s velkými koly, do nerovného terénu a motorem Honda 5,5 k.S pojezdem.
Sekačka Stiga, 29.6.2010
Rozhodně tam musí být nějaká spojka ale neznám její princip.
Sekačka Stiga, 22.6.2010
Prosím sdělte Vaše zkušenosti se sekačkami STIGA.Konkretně se mi jedná o sekačku COMBI 53 SQBW s motorem Honda 5,5 k.  Děkuji
Vari 4 Profi s motorem Honda GCV 190, 14.5.2010
Taky jsem řešil problém s vibracemi, které se přenášeli i na vozík.Dost pomohlo vložit mezi sedačku a nosník sedačky gumu. Vibrace se také zmenšily asi po roce používání VARI HONDA.
Olej pro sekačku 4T Honda, 5.5.2010
Od začátku Honda doporučovala Shell Helix Plus /modré balení/ a taky ho tak používám u třech motorů Honda anikdy jsem za 10 let používáni motoru Honda neměl žádný problém ani poruchu.Dokonce na tom nejstarším modelu mám původní svíčku.Myslím že... celý příspěvek >
Motor Tecumseh v AGS, 28.4.2010
Tento motor mám v traktoru Visconsin již 7 let a ůplně bez problému.Kromě výměny olekje a vzduch filtru nepotřebuje žádnou údržbu a je používán téměř profesionálně. Nebál bych se toho.
Seřízení karburátoru u terry, 16.3.2010
Jak již zde bylo napsáno.Je třeba vyměnit gufera na klice motoru.To se týká jak motoru Terra tak motoru sekačky MF 70.U Tery bych se ještě podíval na osičku škrtící klapky na karburátoru, kde bývá vyběhaná a přisává se zde falešný vzduch.Většinou... celý příspěvek >
Motor Jikov, 12.3.2010
Nějak nemužu zjistit co je to za motor 1427.Nemá to být 1447?
Motor Jikov, 12.3.2010
Nejdříve bych přitáhl pružinu regulátoru otáček asi o dva zářezy.Bylo by také potřeba vědět v které dírce je tato pružina uchycena u ovládací klapky regulátoru.Správně musí být v dírce u ovládacího táhla.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika