Příspěvky uživatele - 123.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sněžná fréza MF 70, 24.1.2010
Fréza na MF pracuje dobře.Je zde silný motor a na rozdíl od VARI má zpátečku a spojku.Je třeba zvážit zda za cenu nové frézy není jako adaptér není lepší koupit levnější jednoúčelovou frézu komplet.
Seřízení motoru ZongShen, 10.1.2010
Mám rovněž sněhovou frézu - čína.Jsem s ní velice spokojen.Moje zkušenost se startováním je taková, že při delší odstávce stroje nechám doběhnout motor se zavřeným benzinem, tak aby v karburátoru nic nezůstalo.Od té doby nemám problémy se... celý příspěvek >
Tera - výměna motoru za 4-takt, 29.12.2009
Rozhodně výměnu Jikov za Hondu doporučuji.Sám jsem taky tento problém takto vyřešil a dnes mohu říci, že jsem udělal dobře.Zejména spolehlivost startování, spotřeba i komfort jsou znatelné.Honda se neopravuje, protože není proč.
Sněhová fréza, 21.12.2009
Omlouvám se typ je to 9551
Sněhová fréza, 21.12.2009
Aby se nucpával komínek u sněhové frézy HECHT 5991 tak jsem vyhodil m´řížku z komína, která je tam snad na drcení hrud a je po problému.Dnes fréza spolehlivě odchodí i prosolenou břečku na silůnici a neucpe se.
Tažná náprava 130mm Vari, 19.12.2009
Důležité je svorník řádně utáhnout.Nebojte se použít očkový klíč ok 24 a stoupnout na něj s plnou vahou.Po nějakém čase je dobré utažení kontrolovat a dotahovat.Tím si ušetříte vymačkání šestihranů v poloosách.
Seřízení motoru ZongShen, 18.12.2009
Určitě pomůže dokonalé vyčištění karburátoru.
Sněhová fréza Husqvarna, 16.12.2009
Mohu jen doporučit sněhovou frézu VEGA nebo HECHT.I když se jedná o čínský výrobek, jsem s ním velice spokojen a používám tuto frézu již pátým rokem, zcela bez problémů.Podotýkám, že bydlím na vysočině a frézu používám dosti často.
Dolmar PS 500 vs. Castor CP 522, 11.12.2009
Neví někdo, prosím,adresu na zastoupení motorových pil fy Castor? Děkuji.
Mytí motoru malotraktoru, 10.12.2009
O jaký traktor a o jaký motor se jedná?
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 24.11.2009
Na váš dotaz, je těžká odpověď.Karburátor na těchto motorech je vždy Jikov ale rozdíl je v typu.Je zde možný typ se škrtící klapkou nebo se šoupátkem.Co se týče výměny gufer není to zas tak složité ale je třeba mít zejména stahovák na magneto a pak... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 24.11.2009
Utěchto motorů a dvoutaktů vůbec, je velmi důležité mít kvalitní gufera na klikovce.To je nejčastější závada kdy motor jde špatně a podle vámi popisované závady, dochází k přisávání vzduchu a pak jde motor do otáček.Nevím jaký máte karburátor ale je... celý příspěvek >
Seřízení předstihu u motoru Briggs, 5.11.2009
U těchto motorů se předstih nedá upravovat.Závada většinou spočívá u nastřiženého, nebo přestřiženého klínku u setrvačníku.
DSK317 - repase, 4.11.2009
Nejdříve bych sundal kotouč spojky.Pak je dobré rozdělat aretaci převodových stupňů a vyjmout pružinku a kuličku aretace řazení.Po té je možno rozdělat šrouby M8 po obvodě převodové skříně a skřín oddělit.Při zpětné montáži je třeba dát si pozor aby... celý příspěvek >
Honda GCV160 motor nelze nastartovat, 22.8.2009
Podobnou závadu s visícím ventilem jsem řešil několikrát.Každému radím přejít na benzin SPECIAL a je problém vyřešen.Šroubem na volnoběh, při otáčení doprava se otáčky zvyšují a naopak.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika