Příspěvky uživatele - 93.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2011, 6.7.2011
Mirku, myslite, ze byste ji zkusil i izolovat a nasledne opylit? - ze bych si takto dopredu u vas objednal semena, pokud to neni F1,ze?
Jakou zeleninu na volné záhony?, 6.7.2011
ohledne brokolice Vam presne neporadim..ze by jina odruda, byla F1? Jinak jeste muzete vysit cervenou repu, ale bude mit mensi bulvicky..., samozrejme lze vysit redkev - obzvlast cerna kulata - lze ji uskladnit i na zimu, v tuto dobu se bude brzy... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 6.7.2011
uzasne zluta barva! bylo by mozna zajimave vyzkouset tuto odrudu i venku, kdyz je tak rana..
Copak mi to vykvetlo?, 6.7.2011
take mi to prijde na Consolidu
Poradí mi někdo co je to za rostlinu?, 5.7.2011
chi, az podle toho lesa... ponevadz bezinka neroste v lese a je take mimojine strihanolista - proto me to nejprve zmatlo :)
Poradí mi někdo co je to za rostlinu?, 5.7.2011
prijde mi to Josefe beztrný Rubus, pletu se?
Puya chilensis - nepěstujete ji také?, 5.7.2011
zjara jsem je teprve vysel, takze na podivani toho moc neni, ale pidim se po infu jak ji spravne pestovat... pry snasi nejake ty mrazy, zatim ji stejne budu zimovat na baraku kde jsou v zime teploty do-2
Nahnivani plodu paprik, 5.7.2011
Mirek ma pravdu, budto to bude nedostatek Ca nebo i mohou být žahnuté od slunce, jedna odrůda mi tak uz reaguje..
Nejchutnější rajčata, 5.7.2011
ja jsem mooc zvedav zda to praskani Pollicin bylo vloni nahodne nebo zda to bude zase jako v Číně s tema melounama :) letos po mnoha letech mam i kerickove - Šejk a Darinka
Zahradní kala, 4.7.2011
pred chvili jsem doplečkoval rajcata a s šokem zjistuji jaky podrost tam vyrostl... z lonskeho roku tam vzesla kala! Je zajimave, ze prezila orbu, mraz, rotavatorovani i smyk... muze mi to nekdo vysvetlit? - prece neni mrazuvzdorna! Uz jsem si zvykl,... celý příspěvek >
Jak vám žloutne česnek?, 4.7.2011
mam sklizeno asi 3tydny, jedina zmena, kterou jsem udelal byla ta, ze cesnek jsem nezalil za celou dobu - uplne v pohode a je moc pekny, jinak letos urychleni oproti lonsku o 4tydny!
Nejchutnější rajčata, 4.7.2011
mel jsem obe odrudy, jsou si dosti podobne ve vsem, nakonec jsem se vratil k San Martanu, letos mam jeste Federle, ktere je konkurent, uvidime zda to nebude ranejsi... kvuli nedostatku casu jsem sazel rajsky az kolem 26.5., nyni jiz zraji Pollicino,... celý příspěvek >
Salát Little gem, 4.7.2011
ano mel jsem ho, mozna i nejaky zbytek mam..koupil jsem semena v Praze na ípáku...
Povlak na plodech angreštu, 3.7.2011
je to stare zname  - tzv. americke padli, na netu jiste najdete pripravky - at tu nedelam reklamu, melo by se to delat pred rozkvetem a pak po odkvetu, v dobe kdy se vytvari plody - samozrejme dle pocasi take jiz existuji odolne odrudy, temer... celý příspěvek >
Puya chilensis - nepěstujete ji také?, 3.7.2011
Pěkný večer, mám několik rostlin této atraktivní rostliny a zajímá mě, zda ji někdo z vás také nepěstuje, případně jak a jak se jí daří pěstovat. Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika