Příspěvky uživatele - 93.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za kytku?, 13.6.2011
Smolnička
Cydonia oblonga - kdoule, 12.6.2011
závist se mnou cloumá
Cydonia oblonga - kdoule, 12.6.2011
jak vam letos vypadaji kdoulone? nema nekdo zkusenosti s pestovanim hned od semene?
Melounoviště 2011, 12.6.2011
asi bych se take tak zachoval, dal bych zmineny Kristalon, pokud by ten nepomohl tak bych dal Superfosfát
Co Vaše réva? (rok 2011), 12.6.2011
takze jeste nema zapestovany kminek?-to vzdycky zmrzla? asi bych zastipl, at vyzraje maximalne bych prihnojil draslem-pokud se nechce potvora zapestovat, jaky bude jeji tvar-na pergolu, rynsko-hes.?
Melounoviště 2011, 11.6.2011
no jsem plny v ocekavani jak se u vas vydari sklizen techto zajimavych odrud!
Co Vaše réva? (rok 2011), 10.6.2011
moc pekne Mirku! mne prave kvete jedna neznama, nikdo nevi co je zač, jen vím, že je citliva na houb.choroby, hned jak uplne odkvete tak ji vezmu na per.
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 9.6.2011
Nevite nekdo, co vse je zapotrebi, aby clovek mohl prodavat na farmarskych trzich?Prodej z domu jsme tu jiz resili, trhy ne..proto uvitam pomoc a rady. Kvetiny jsou asi bez problemu a asi netreba mit nejake papiry..ale se zeleninou to je asi horsi,... celý příspěvek >
Problém s broskvoní, 5.6.2011
Jak mam prosim udelat letni řez broskvone¨? Jedna se o RDHV, vloni se vysadila, asi se odstrani letorosty rostouci dovnitr koruny a ty co rostou dolu, ale co ty nahore?vrcholy z lonskeho vyhonu se hodne vetvi, co s nimi? diky moc
Co Vaše réva? (rok 2011), 5.6.2011
coze? tak to ja rici nemohu, v cesneku mame pekny trhliny, ze se tam vejde uz i vsechny prsty... sucho je nevydane!
Co Vaše réva? (rok 2011), 4.6.2011
ja se Mirku zatim spis obavam padli, prece jen padli nechce moc vody a kdyz ted tak dlouho neprsi tak se obavam spise padli, jinak zatim jsem strikal pred kvetem Quadrisem M.
Černo-červená rajčata, 4.6.2011
je to tak, obzvlast odrudy, ktere maji vetsi plody maji dost macaty kvety, ze vypadaji jak plnokvety
Černo-červená rajčata, 3.6.2011
ano jsou, obe mam i letos, jsou skvela, obzvlast Green Zebra
Žloutnutí listu okurek, 2.6.2011
take mi to Mirku prijde na plisen okurkovou.., to ja zas vic bojuji se sviluskami - jak ve skleniku tak venku je to u nas horsi nez plisen
Papričky - černání, 2.6.2011
Vasim paprikam nic neni, tato zmena barvy je urcite dana odrudou - ze zelene nezrale prechazi obvykle barva do cernofialove a pak cervene barvy, takze muzete mit ruznobarevne plody. Samozrejme muzete mit i jinou barvu, ale vetsina techto palivych... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika