Příspěvky uživatele - 93.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2011, 30.6.2011
mne teda rostou tak akorad vyhony, kdyz uz odkvete tak upadne, co s tim? treba dnes bylo po ranu 20,2st! takze asi pridat fosfor, ze?
Co je révě?, 29.6.2011
za sebe tipuji - pokud tam jsou jakoby olejove skvrny tak je to plisen revova, ovsem take to muze byt tim, ze jste treba zaleval na to zasvitilo slunce a vytvorilo se toto..
A je po úrodě, 29.6.2011 Obsahuje fotku
je to smutne, ale tzv.chytráci mi neveri, ze budu mit letos slusnou urodu orechu, broskvi apod. a mysli si, ze ziju snad na Antarktide, pripojuji foto a ostatnim preji, aby jim nechodily zavistive zpravy jako mne
Co je to za strom?, 27.6.2011
souhlasim s Pepou, urcite by to chtelo detail..zatim tipuji Cytisus
A je po úrodě, 24.6.2011
a jake mate odrudy?
Lilek ve skleníku, 24.6.2011
Zdravim, ano Black B. mam i letos, je to prastara odruda, takze zas tak plodna neni, ale dela opravdu pekne a velke plody, mne se vytvareji plody lepe pri vetsim vetrani, vim, ze pokud jsem nechal sklenik otvren i na noc, plody nasadily lepe... jinak... celý příspěvek >
Lilek ve skleníku, 23.6.2011
je to presne Mirku tak, jde na ne vsechno... vcetne msic a slunecek na snimku, ja dal nad ne zlute lep.desky..aspon neco at se chytne..
Co je révě?, 23.6.2011
padlí révy
A je po úrodě, 23.6.2011
u nas ovoce bude, naduroda angrestu a vsech druhu rybizu.., hrozny budou, nejaky ty orechy taky, hrusky slusne, prumer svestky... broskvone naduroda, Berounsko
Melounoviště 2011, 23.6.2011
mozna by byl velky zajem mimo Rusko, ale co vim tak oni neradi vyvazeji..nemaji potrebu, protoze rusky trh je taaak obrovsky, ze to skutecne nemaji zapotrebi-alespon takhle to chodi s gladiolama, slechti a delaji si uplne jine nez ty ve zbytku sveta... celý příspěvek >
Lilek ve skleníku, 22.6.2011 Obsahuje fotku
toto je z lonske sklizne... prozatim nejlepsi uroda nove odrudy
Co je révě?, 21.6.2011
v tom pripade by mel pomoci Sulikol K
Lilek ve skleníku, 21.6.2011
vsak o nem je ledasco napsano, jen to je treba pod nazvem baklažán nebo patlažán apod...
Lilek ve skleníku, 21.6.2011
zihany me lakal take, ale nakonec jsem od nej upustil z duvodu malych plodu, prozatim vsechny odrudy mely vcelku male protahle plody, az na zminenou Giotto
Co je révě?, 21.6.2011
Zdravim, neco podobneho se mi vloni stalo na odrude MT, zjistil jsem, ze to bylo bud roncet revy nebo poskozeni herbicidy, ,,nastesti¨ to bylo od herbicidu-asi z polí jak strikaji obilniny...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika