Příspěvky uživatele - 121.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba filtru, 3.5.2011
Hned som si spomenul na moj test. Plastova bednicka na ovocie a do nej dvojmo biela zakryvacia netkana textilia na zahony. Do toho hnat vodu, takto sklonene, nech bordel steka a necha aj cistu foliu. Je to jemne a dost rychlo sa to zapcha inak ok.
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 2.5.2011
Obcasny dazdik je fajn, ale ak pride 10 st a bude liat 5-7 dni je to na... Skusal uz niekto igelitove "prsiplaste" pre rajciny: Bezne ich aj komercne predavaju. Mozno by to bol jednoduchy spoob prevecie.
Tragédie jménem Monília laxa, 2.5.2011
Je mozne ze sa stromky na to casom adaptuju, inymi slovami chytia nejaku imunitu?
Pleseň v komposte, 28.4.2011
...nic sa nedeje. Zahadzte to hlbsie do kompostu ak vam to vadi. Plesen pomoze rozlozit odpad.
Komplexne hnojivo bez fosforu, 27.4.2011
Poradte komplexne hnojivo aj s mikroprvkami bez obsahu fosforu, radsej mensi obsah dusika, lepsie v dusicnanovej forme. Ma to byt pre vodne rastliny a do akvarka....za rozumnu cenu.
Hojivo Travin, 26.4.2011
travin odvodene od slova travič, otráviť...
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 26.4.2011
Pred dvoma rokmi to bolo podopbne. Pekne pocasie vysadba rajcin, potom dazde a choroby. Treba teraz po dazdoch striekat?
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 26.4.2011
Pozicajte od firmy jazierkovy vysavac a urobte jarne upratovanie. Potom sa situacia zlepsi.
Moniliový úžeh, 26.4.2011
Po tychto dazdoch asi budem striekat.
Rajčata - poradíte?, 21.4.2011
je to burina, ktora caka na svoje pocasicko!...nebudete stacit vytrhavat bocne vyhonky.
D-test, 21.4.2011
Nazov firmy je podobny tomu z novych zamkoch (Elektrosvit nove zamky)... a ta dalsia tu nebudem uvadzat ale zalozili ju dvaja pani Packard a Hewlett? Inak prijemne sviatky a vsetkym vsetko naj...
D-test, 20.4.2011
Isteze, ale niekedy poznat, ze firma urobila vyrobok na to, aby fungoval o nieco dlhsie ako zarucna doba. Mam multifunkcne zariadenie tlaciaren scanner a kopirka, ktore ma 2 roky. S drivermi pre najnovsi windows 7 nefunguje komplet, netlaci... celý příspěvek >
Kdy postřik proti přezimujícim škůdcum, 18.4.2011
Palo, chapem vase obavy z chemie. Latky pouzivane ako insekticidy ci fungicidy nie su zrovna zdrave... ale nastastie rozsiahli vedecky vyskum v tomto obore vyselektoval take latky, ktore zatazuju prostredie co najkratsi cas. Po urcitom case sa... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 18.4.2011
Tiez som vyskusal dat nejake to zrnko K2SO4 do strku k rastlinkam... nic moc..., ale neskor mozno na to pojdem viac systematicky!
Kdy použít vertikutátor?, 18.4.2011
Cez vikend som si pozical vertikutator a spravil tuto robotu. Bolo to po 2 sekani, kedze som ho pozical az teraz.... bol som dost prekvapeny, Co sa tyka starej travy, skoro nic. Iba ubohy asi pol kosa, aj to zelenej vytrhnutej travy z asi 2,5... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika